Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Працівники обласної Ради посадили дерева в с.Дорожному Роздрукувати

13 квітня працівники виконавчих апаратів обласної Ради та обласної державної адміністрації спільно з працівниками комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» організували суботник. Вони посадили дерева в селі Дорожне Вінницького району, де функціонують Соціальні майстерні для людей з функціональними обмеженнями.
Групу працівників апарату обласної Ради очолив голова Сергій Татусяк, були присутні також заступники – Ігор Кревський та Юрій Медведєв. 
Коментуючи участь у суботнику, С.Татусяк зауважив, що він щороку бере участь у загальнообласних заходах з благоустрою, оскільки сама облрада їх ініціює і мусить показувати приклад іншим підприємствам та організаціям.
– Сподіваюся, дерева, посаджені нами з любов'ю, будуть радувати навесні та влітку діток і дорослих, які будуть адаптовуватися в Дорожному і творити в майстернях неповторні речі своїми руками, – сказав Сергій Татусяк.

Загалом, в рамках загальнообласної екологічної акції з масової висадки дерев на Вінниччині заплановано висадити близько мільйона саджанців граба навколо сміттєзвалищ і 2 мільйони різних саджанців у скверах та парках.

 

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 11:07 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація