5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівники обласної Ради посадили дерева в с.Дорожному Роздрукувати

13 квітня працівники виконавчих апаратів обласної Ради та обласної державної адміністрації спільно з працівниками комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» організували суботник. Вони посадили дерева в селі Дорожне Вінницького району, де функціонують Соціальні майстерні для людей з функціональними обмеженнями.
Групу працівників апарату обласної Ради очолив голова Сергій Татусяк, були присутні також заступники – Ігор Кревський та Юрій Медведєв. 
Коментуючи участь у суботнику, С.Татусяк зауважив, що він щороку бере участь у загальнообласних заходах з благоустрою, оскільки сама облрада їх ініціює і мусить показувати приклад іншим підприємствам та організаціям.
– Сподіваюся, дерева, посаджені нами з любов'ю, будуть радувати навесні та влітку діток і дорослих, які будуть адаптовуватися в Дорожному і творити в майстернях неповторні речі своїми руками, – сказав Сергій Татусяк.

Загалом, в рамках загальнообласної екологічної акції з масової висадки дерев на Вінниччині заплановано висадити близько мільйона саджанців граба навколо сміттєзвалищ і 2 мільйони різних саджанців у скверах та парках.

 

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 11:07 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація