Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Працівники обласної Ради посадили дерева в с.Дорожному Роздрукувати

13 квітня працівники виконавчих апаратів обласної Ради та обласної державної адміністрації спільно з працівниками комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» організували суботник. Вони посадили дерева в селі Дорожне Вінницького району, де функціонують Соціальні майстерні для людей з функціональними обмеженнями.
Групу працівників апарату обласної Ради очолив голова Сергій Татусяк, були присутні також заступники – Ігор Кревський та Юрій Медведєв. 
Коментуючи участь у суботнику, С.Татусяк зауважив, що він щороку бере участь у загальнообласних заходах з благоустрою, оскільки сама облрада їх ініціює і мусить показувати приклад іншим підприємствам та організаціям.
– Сподіваюся, дерева, посаджені нами з любов'ю, будуть радувати навесні та влітку діток і дорослих, які будуть адаптовуватися в Дорожному і творити в майстернях неповторні речі своїми руками, – сказав Сергій Татусяк.

Загалом, в рамках загальнообласної екологічної акції з масової висадки дерев на Вінниччині заплановано висадити близько мільйона саджанців граба навколо сміттєзвалищ і 2 мільйони різних саджанців у скверах та парках.

 

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 11:07 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація