5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівники обласної Ради вчилися виявляти корупційні ризики Роздрукувати

Минулого тижня працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради  взяли участь в тренінгу «Підготовка антикорупційних програм та практичні аспекти оцінки корупційних ризиків», який проведено на базі Житомирської облдержадміністрації. Зокрема, учасниками тренінгу стали начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський та начальник відділу з питань персоналу виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Мусієнко.

Проведення тренінгу відбулось за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

В ході зібрання про аналіз міжнародного досвіду оцінки корупційних ризиків в системі державного управління учасникам  розповів заступник керівника відділу організації антикорупційного навчання Департаменту антикорупційної політики Національного агентства з питань запобігання корупції Юрій Дмитрієв.

Керівник відділу з питань розробки та моніторингу виконання антикорупційних програм Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції Юлія Врублевська поінформувала про організацію роботи щодо виявлення корупційних ризиків, про ідентифікацію та оцінки корупційних ризиків, а також розповіла про практичні аспекти підготовки антикорупційних програм, типові антикорупційні програми юридичної особи: загальні вимоги.

На завершення всі учасники тренінгу заповнили анкети та написали тести. Нагадаємо, що на позачерговій 23 сесії 18 липня депутатами було прийнято рішення про підготовку антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 15:21 Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація