24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівники сільського господарства Вінниччини приймали вітання з професійним святом Роздрукувати

Із прийдешнім професійним святом в обласній філармонії «Плеяда»  керівники області привітали працівників сільського господарства Вінниччини. На святі були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, керівники та працівники кращих фермерських та сільгосппідприємств області.

– Результати, які сьогодні демонструє Вінниччина – варті гордості, – зауважив Анатолій Олійник під час свого виступу. – Економічний розвиток сільської місцевості – це той локомотив, який веде Україну в успішне майбутнє. Важливо, що теперішній уряд повертається до фінансової децентралізації, адже на місцях залишаються  ресурси, працюють міжнародні проекти, представницькі органи влади, які організовують вирішення тих чи інших соціальних проблем. Маю надію, що незабаром часи, коли українське село та Україна будуть міцними, буде тією країною, на яку заслуговує наш український народ.  

Кращих керівників та працівників сільгоспідприємств та фермерських господарств регіону нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. Серед них і депутати обласної Ради, підприємства яких показали достойні результати в зборі урожаю та виробництві сільськогосподарських продуктів. Це Віталій Август, Петро Струсевич, Ігор Лещенко та Михайло Вдовцов.

Станом за 9 місяців 2017 року з обласного бюджету виділено 2 млн 146 тис грн., в тому числі  996 тис. грн. – відшкодування вартості доїльних апаратів та 1 млн 150 тис грн. на кредитування фермерів.

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області за перше півріччя 2017 року капітальні інвестиції в сільське господарство склали 1,8 млрд. грн., що на 59,3 % більше за аналогічний період минулого року.

За перше півріччя 2017 року в сільське господарство області залучено 23,1 млн. дол. прямих іноземних інвестицій.

В області реалізується 86 інвестиційних проектів на суму понад 14,8 млрд. грн., направлених на розвиток аграрного виробництва, інфраструктури зберігання сільськогосподарської продукції, модернізації виробничих потужностей підприємств харчової та переробної промисловості.

В 2017 році в галузі тваринництва завершено реконструкції три молочно-товаринних ферм на 706 місць, тваринницького приміщення для відгодівлі ВРХ на 125 місць та двох свиноферм загальною потужністю 2240 місць.

В поточному році в області побудовано 2 елеватори загальною потужністю 100 тис. тонн, фруктосховище на 4,5 тис. тонн та овочесховище на 1,5 тис. тонн. Також реконструйовано зерносклад на 3 тис. тонн.

Позитивною є динаміка щодо розрахунків за оренду пайових земель у населення. Так, на сьогодні, розрахунок здійснено більш як на 46%, або 712 млн. грн., з яких 455 млн. грн. виплачено в грошовому еквіваленті.

В області діє програма Мінагрополітики компенсації населенню часткової вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Зокрема, цьогоріч в обласному бюджеті на компенсацію передбачено 1,5 млн. грн. і вже 500 сімей отримали ці виплати.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 листопада 2017 року, 16:12
Оновлено: 17 листопада 2017 року, 16:22
Переглядів: 1813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація