Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Працівники сільського господарства Вінниччини відзначили професійне свято Роздрукувати

15 листопада в обласній філармонії «Плеяда» відбулись урочистості та святковий концерт «Хліборобському роду нема переводу» з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Світлиці з дарами природи та урожаєм, вирощеним людськими руками, представили аграрії з усіх районів, піснями й короваями зустрічаючи керівників обласної влади.

Хліборобську родину привітали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль і голова облдержадміністрації Валерій Коровій. В урочистому зібранні взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, депутати обласної Ради, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, керівники та працівники фермерських господарств, представники підприємств сільськогосподарської, харчової й переробної промисловості.

– День працівників сільського господарства є одним з найбільш визнаних, адже вшановується праця найчисленнішої когорти трударів, чиїми руками твориться хліб. Слава Богу, що сьогодні ми маємо можливість працювати в мирних умовах, адже, неодноразово перебуваючи з волонтерською допомогою у зоні бойових дій на Сході країни, я бачив поля і сільськогосподарську техніку, пошматовані мінами та снарядами, – зазначив Ігор Хміль, вітаючи аграріїв від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу. – Ми дякуємо за вашу щоденну працю, за те, що в наших дітей є хліб на столі. Бажаємо вам успіхів, високих врожаїв, і щоб ваші руки ніколи не знали втоми. Божого благословіння, світлого майбутнього, миру та достатку вам і вашим родинам.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій наголосив, що хлібороби можуть гордитися результатами, які сьогодні демонструє Вінниччина, адже цього року наша область досягла найвищих показників, в порівнянні з усіма попередніми.

З нагоди свята за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю нагороджено орденом «За заслуги» IIІ ступеня директора філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Світлану Агейкіну, медаллю «За працю і звитягу» – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Гайсинська філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Миколу Бабія, присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» директорові товариства з обмеженою відповідальністю «Прогрес», Бершадського району Олександру Кавуну, оголошено Подяку Прем’єр-міністра України оператору машинного доїння ФГ «Велес Віта», Мурованокуриловецького району Любові Кирилюк, трактористу-машиністу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю агрофірма «Ольгопіль», Чечельницького району Вячеславу Овчару.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено низку керівників та працівників сільгоспідприємств і фермерських господарств регіону.

На завершення свята своїми виступами його учасників привітали аматорські та професійно художні колективи.

На сьогодні аграрний сектор Вінниччини нараховує 668 сільськогосподарських підприємств, більше 2,3 тисяч фермерських господарств та 277 тисяч домогосподарств.

Сільгоспвиробники області обробляють 1838 тис. га угідь, в тому числі, 1667 тис. га ріллі. Темпи виробництва аграрної продукції за 9 місяців поточного року склали 108%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. А питома вага нашого регіону в загальнодержавному виробництві сільськогосподарської продукції досягла 8%. Аграрний сектор Вінниччини посідає перше місце за обсягами виробництва валової продукції та виробництва її на 1 особу.

Область лідирує у виробництві зерна, цукрових буряків, плодів та ягід, картоплі, м’яса й молока. Впровадження інтенсивних технологій дозволило аграріям Вінниччини наростити цьогоріч виробництво практично всіх сільськогосподарських культур, а урожайність кукурудзи досягла рекордних 102 ц/га в середньому по області. Окремі господарства навіть перетнули позначку 150-160 ц/га . Рекордним є показник  урожайності цукрових буряків – біля 570 ц/га.

Інтенсивно розвивається тваринницька галузь. Вінниччина лідирує за чисельністю поголів’я ВРХ, корів та птиці. За 9 місяців вироблено 644 тис. тонн молока, 354 тис. тонн м’яса, 728 млн. штук яєць.

Високих результатів аграрії досягли завдяки залученню інвестицій в процес виробництва сільськогосподарської продукції – в галузь надійшло 20 млн дол. США. Обсяги капіталовкладень в АПК області 2018 року зросли на третину. Цьогоріч введено в дію 19 проектів загальною вартістю 898 млн грн, створено 140 нових робочих місць.

Сільгоспвиробники придбали 650 одиниць новітньої техніки на суму 825 млн  грн. З них 160 тракторів, 54 зернозбиральних та 7 кормозбиральних комбайнів.

Сьогодні в зазначеному секторі економіки області зайнято майже 29 тис. працівників. А середньомісячна заробітна склала 7700 грн, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, вона зросла на третину, й складає 102 % до середнього рівня оплати праці в економіці.

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2018 року, 15:40 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація