Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Працівники виконавчого апарату обласної Ради долучилися до акції «За чисте довкілля» Роздрукувати

Цього року акція «За чисте довкілля» об’єднала сотні тисяч жителів міст та сіл Вінниччини. В рамках проведення Всеукраїнської акції до масштабного прибирання, озеленення і благоустрою територій долучились представники органів виконавчої та самоврядної гілок влади, установ, організацій, підприємств і навчальних закладів.

31 березня керівництво та працівники виконавчого апарату з лопатами, граблями та віниками взяли участь у впорядкуванні Вінницького зоопарку, який знаходиться на території Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс».

Директор цього підприємства Анатолій Іванець розповів, що цьогоріч в планах озеленити територію зоопарку та висадити декоративний посадковий матеріал, зокрема, туї, ялівець козацький і самшит.

Загалом буде висаджено близько 500 саджанців декоративних дерев, які вирощені на дочірніх підприємствах  ВОКСЛП «Віноблагроліс», – зазначив Анатолій Іванець.

Працівники виконавчого апарату обласної Ради прибирали майданчики, висаджували молоді декоративні дерева, розбивали та скопували клумби. Впорядковували прилеглі газони та квітники, збирали сміття.

Ми взяли участь у традиційній щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яка зазвичай проводиться напередодні відзначення Великодніх свят, з метою підготовки благоустрою територій, – зазначив Анатолій Олійник. – Працівники обласної Ради мають показувати приклад, тому сьогодні ми  долучилися до посадки декоративних дерев та приєдналися до впорядкування території Вінницького зоопарку. Адже, якщо територія доглянута та чиста, – то і комфортніше дозвілля.

Відтак, учасниками акції було зроблено посильний внесок у збереження чистоти довкілля і навколишнього середовища, а також створення сприятливих умов для перебування тварин у Вінницькому зоопарку, який щороку охоче відвідують мешканці та гості нашої області.

Після завершення прибирання, озеленення і благоустрою для працівників виконавчого апарату обласної Ради було проведено екскурсію територією Вінницького зоопарку.

 

Повернутись Створено: 31 березня 2017 року, 17:13 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація