Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Працівники виконавчого апарату обласної Ради долучилися до акції «За чисте довкілля» Роздрукувати

Цього року акція «За чисте довкілля» об’єднала сотні тисяч жителів міст та сіл Вінниччини. В рамках проведення Всеукраїнської акції до масштабного прибирання, озеленення і благоустрою територій долучились представники органів виконавчої та самоврядної гілок влади, установ, організацій, підприємств і навчальних закладів.

31 березня керівництво та працівники виконавчого апарату з лопатами, граблями та віниками взяли участь у впорядкуванні Вінницького зоопарку, який знаходиться на території Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс».

Директор цього підприємства Анатолій Іванець розповів, що цьогоріч в планах озеленити територію зоопарку та висадити декоративний посадковий матеріал, зокрема, туї, ялівець козацький і самшит.

Загалом буде висаджено близько 500 саджанців декоративних дерев, які вирощені на дочірніх підприємствах  ВОКСЛП «Віноблагроліс», – зазначив Анатолій Іванець.

Працівники виконавчого апарату обласної Ради прибирали майданчики, висаджували молоді декоративні дерева, розбивали та скопували клумби. Впорядковували прилеглі газони та квітники, збирали сміття.

Ми взяли участь у традиційній щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яка зазвичай проводиться напередодні відзначення Великодніх свят, з метою підготовки благоустрою територій, – зазначив Анатолій Олійник. – Працівники обласної Ради мають показувати приклад, тому сьогодні ми  долучилися до посадки декоративних дерев та приєдналися до впорядкування території Вінницького зоопарку. Адже, якщо територія доглянута та чиста, – то і комфортніше дозвілля.

Відтак, учасниками акції було зроблено посильний внесок у збереження чистоти довкілля і навколишнього середовища, а також створення сприятливих умов для перебування тварин у Вінницькому зоопарку, який щороку охоче відвідують мешканці та гості нашої області.

Після завершення прибирання, озеленення і благоустрою для працівників виконавчого апарату обласної Ради було проведено екскурсію територією Вінницького зоопарку.

 

Повернутись Створено: 31 березня 2017 року, 17:13 Переглядів: 1035

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація