24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Працівники виконавчого апарату обласної Ради долучилися до акції «За чисте довкілля» Роздрукувати

Цього року акція «За чисте довкілля» об’єднала сотні тисяч жителів міст та сіл Вінниччини. В рамках проведення Всеукраїнської акції до масштабного прибирання, озеленення і благоустрою територій долучились представники органів виконавчої та самоврядної гілок влади, установ, організацій, підприємств і навчальних закладів.

31 березня керівництво та працівники виконавчого апарату з лопатами, граблями та віниками взяли участь у впорядкуванні Вінницького зоопарку, який знаходиться на території Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс».

Директор цього підприємства Анатолій Іванець розповів, що цьогоріч в планах озеленити територію зоопарку та висадити декоративний посадковий матеріал, зокрема, туї, ялівець козацький і самшит.

Загалом буде висаджено близько 500 саджанців декоративних дерев, які вирощені на дочірніх підприємствах  ВОКСЛП «Віноблагроліс», – зазначив Анатолій Іванець.

Працівники виконавчого апарату обласної Ради прибирали майданчики, висаджували молоді декоративні дерева, розбивали та скопували клумби. Впорядковували прилеглі газони та квітники, збирали сміття.

Ми взяли участь у традиційній щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яка зазвичай проводиться напередодні відзначення Великодніх свят, з метою підготовки благоустрою територій, – зазначив Анатолій Олійник. – Працівники обласної Ради мають показувати приклад, тому сьогодні ми  долучилися до посадки декоративних дерев та приєдналися до впорядкування території Вінницького зоопарку. Адже, якщо територія доглянута та чиста, – то і комфортніше дозвілля.

Відтак, учасниками акції було зроблено посильний внесок у збереження чистоти довкілля і навколишнього середовища, а також створення сприятливих умов для перебування тварин у Вінницькому зоопарку, який щороку охоче відвідують мешканці та гості нашої області.

Після завершення прибирання, озеленення і благоустрою для працівників виконавчого апарату обласної Ради було проведено екскурсію територією Вінницького зоопарку.

 

Повернутись Створено: 31 березня 2017 року, 17:13 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація