Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Працівники виконавчого апарату обласної Ради пройшли дводенне навчання у Верховній Раді України Роздрукувати

Фахові комунікації з працівниками виконавчого апарату обласної Ради вперше у стінах Верховної Ради України провели 27-28 січня. Захід відкрили заступник керівника апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко та заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.  У семінарі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління юридичного забезпечення Алла Олійник, начальник організаційного управління Олег Романець, начальник управління із загальних питань Тетяна Пасікова, начальник управління аналітично-інформаційної роботи Ірина Ярошинська,  заступник начальника управління з питань комунальної власності Олексій Бородій,  начальник відділу аналізу обласних програм Ольга Степанюк, начальник відділу з питань персоналу Тетяна Мусієнко, заступник начальника управління з питань контролю та запобігання корупції Ярослав Ніколаєвський.

Працівники Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Управління зі зв’язків із місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування, Інформаційного управління, Головного управління документального забезпечення, Головного організаційного управління апарату парламенту, відділу з питань звернень громадян, Управління кадрів, відділу контролю Апарату Верховної Ради України ознайомили учасників з напрямами роботи структурних підрозділів та надали фахові консультації.

Заступник начальника управління зі зв’язків із місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Валентина Рудковська розповіла про перспективні напрями взаємодії управління із місцевими представницькими органами. Керівник інформаційного управління Тарас Пастушенко поділився досвідом успішних комунікацій  та зазначив, що сайт Вінницької обласної Ради «має високий рівень, зручний у навігації та вирізняється професійною подачею інформації».

Крім того, працівники виконавчого апарату обласної Ради дізнались  як проходить документальне забезпечення законотворчого процесу у Верховній Раді України, про організаційні механізми забезпечення діяльності парламенту, про особливості кадрового забезпечення Верховної Ради, організацію контрою за виконанням депутатських запитів та протокольних доручень. З організацією  роботи зі зверненнями громадян  в Апараті Верховної Ради ознайомила керівник відділу Наталя Адамович, який має 20-річний стаж досвіду у цій сфері.

Варто зазначити, що апарат Верховної Ради України вперше організував такий навчальний семінар. Ініціатором виступила саме Вінницька обласна Рада і за результатами навчання працівники Секретаріату зазначили, що подібні заходи необхідно провести і з працівниками апаратів інших обласних рад України, аби поділитися досвідом та покращити роботу в умовах зміни законодавства.

По завершенню семінару для учасників провели екскурсію сесійним будинком Верховної Ради України та ознайомили з діяльністю Освітнього центру для дітей та молоді, який відкрився у стінах парламенту 19 липня 2019 року.

Стежте за новинами у Теlegram: https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook:

https://www.facebook.com/vinoblrada/

Повернутись Створено: 29 січня 2020 року, 12:23

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація