03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівники виконавчого апарату обласної Ради у Чистий четвер прибрали територію обласного комунального підприємства “Віноблагроліс” Роздрукувати

9 квітня, у Чистий четвер працівники виконавчого апарату, окремі депутати Вінницької обласної Ради на чолі із головою вищого органу місцевого самоврядування області Сергієм Свитком в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», взяли участь у заході з прибирання, озеленення і благоустрою території Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс”, власником якого є обласна Рада.

Участь у заході також взяли генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолій Іванець, Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, депутат обласної Ради Василь Федоришин із працівниками підзвітного йому управління.

В межах екологічної акції працівники виконавчого апарату обласної Ради прибрали від сміття територію комунального підприємства, привели її в належний естетичний та санітарний стан. Очільник обласної Ради Сергій Свитко взяв активну участь у заході, зокрема, власноруч із іншими працівниками садив молоді ялинки на території підприємства.

Нагадаємо, що на території Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” знаходиться вінницький зоопарк, який щороку охоче відвідують вінничани із своїми родинами. Таким чином, працівники виконавчого апарату обласної Ради зробили і свій внесок в збереження чистоти довкілля і навколишнього середовища, створення сприятливих умов для перебування тварин та проведення благоустрою в межах свого міста.

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2015 року, 15:27 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація