12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Працівники «Віноблагролісу» приводять у належний стан лісові дороги Роздрукувати

У лісовому фонді ВОКСЛП «Віноблагроліс» систематично проводять ремонти доріг. Ця робота забезпечує зручний заїзд техніки й автотранспорту на лісові масиви, де ведеться господарська діяльність.

– Після проведення рубок та вивезення деревини лісові дороги розбиваються, і наш обов’язок – привести їх у належний стан. Передбачаються кошти для залучення спеціалізованої техніки при ремонті доріг, – розповів директор ДП «Калинівський райагроліс» Сергій Наборський.

Зокрема, у ДП «Калинівський райагроліс» вже оновили лісові дороги у повному обсязі на території Мізяківської сільської ради. Ці роботи проводяться на постійній основі. Особлива увага приділяється об’єктам, де проводились суцільні рубки стиглого лісу.

За словами фахівців, лісові насадження, як і вся рослинність, мають свій вік стиглості. Проводячи рубки у стиглих і перестійних деревостанів, наступної весни на цих площах закладають високопродуктивні насадження цінних лісоутворюючих порід.

Окрім того, через несвоєчасність проведення рубок у перестиглих насадженнях втрачається товарна цінність деревини та знижується її вартість при реалізації.

– При проведенні суцільних рубок ми інформуємо місцеві органи самоврядування, аби не виникало непорозумінь. Всі лісосічні роботи проводяться після погодження Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Ми виконуємо всі вимоги, аби забезпечити невиснажливе та рівномірне користування лісовими ресурсами. Нашим обов’язком є і впорядкування територій, зокрема, щорічно оновлюємо лісові дороги, – зазначив генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 11:36 Переглядів: 539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація