Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Працівники «Віноблагролісу» приводять у належний стан лісові дороги Роздрукувати

У лісовому фонді ВОКСЛП «Віноблагроліс» систематично проводять ремонти доріг. Ця робота забезпечує зручний заїзд техніки й автотранспорту на лісові масиви, де ведеться господарська діяльність.

– Після проведення рубок та вивезення деревини лісові дороги розбиваються, і наш обов’язок – привести їх у належний стан. Передбачаються кошти для залучення спеціалізованої техніки при ремонті доріг, – розповів директор ДП «Калинівський райагроліс» Сергій Наборський.

Зокрема, у ДП «Калинівський райагроліс» вже оновили лісові дороги у повному обсязі на території Мізяківської сільської ради. Ці роботи проводяться на постійній основі. Особлива увага приділяється об’єктам, де проводились суцільні рубки стиглого лісу.

За словами фахівців, лісові насадження, як і вся рослинність, мають свій вік стиглості. Проводячи рубки у стиглих і перестійних деревостанів, наступної весни на цих площах закладають високопродуктивні насадження цінних лісоутворюючих порід.

Окрім того, через несвоєчасність проведення рубок у перестиглих насадженнях втрачається товарна цінність деревини та знижується її вартість при реалізації.

– При проведенні суцільних рубок ми інформуємо місцеві органи самоврядування, аби не виникало непорозумінь. Всі лісосічні роботи проводяться після погодження Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Ми виконуємо всі вимоги, аби забезпечити невиснажливе та рівномірне користування лісовими ресурсами. Нашим обов’язком є і впорядкування територій, зокрема, щорічно оновлюємо лісові дороги, – зазначив генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 11:36 Переглядів: 487

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація