Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Працівники «Віноблагролісу» приводять у належний стан лісові дороги Роздрукувати

У лісовому фонді ВОКСЛП «Віноблагроліс» систематично проводять ремонти доріг. Ця робота забезпечує зручний заїзд техніки й автотранспорту на лісові масиви, де ведеться господарська діяльність.

– Після проведення рубок та вивезення деревини лісові дороги розбиваються, і наш обов’язок – привести їх у належний стан. Передбачаються кошти для залучення спеціалізованої техніки при ремонті доріг, – розповів директор ДП «Калинівський райагроліс» Сергій Наборський.

Зокрема, у ДП «Калинівський райагроліс» вже оновили лісові дороги у повному обсязі на території Мізяківської сільської ради. Ці роботи проводяться на постійній основі. Особлива увага приділяється об’єктам, де проводились суцільні рубки стиглого лісу.

За словами фахівців, лісові насадження, як і вся рослинність, мають свій вік стиглості. Проводячи рубки у стиглих і перестійних деревостанів, наступної весни на цих площах закладають високопродуктивні насадження цінних лісоутворюючих порід.

Окрім того, через несвоєчасність проведення рубок у перестиглих насадженнях втрачається товарна цінність деревини та знижується її вартість при реалізації.

– При проведенні суцільних рубок ми інформуємо місцеві органи самоврядування, аби не виникало непорозумінь. Всі лісосічні роботи проводяться після погодження Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Ми виконуємо всі вимоги, аби забезпечити невиснажливе та рівномірне користування лісовими ресурсами. Нашим обов’язком є і впорядкування територій, зокрема, щорічно оновлюємо лісові дороги, – зазначив генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 11:36 Переглядів: 613

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація