4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначили своє професійне свято Роздрукувати

Сьогодні, 15 березня, своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З вітальним словом перед присутніми на урочистостях виступили голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування Алла Рафал.

– Від імені депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас, шановні керівники і ваші колективи, з професійним святом. В нинішніх умовах вам досить непросто працювати, але всі ми відчуваємо ту відповідальність, яка лягає на вас. У розбудові держави ми з вами на правильному шляху, адже рішення, які приймає обласна Рада, кошти, які виділяються на програми житлово-комунального спрямування, ефективно використовуються. Дуже багато вже зароблено, але разом з тим, ще більше необхідно зробити в галузі для покращення нашої життєдіяльності, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час привітального слова.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, депутат обласної Ради Сергій Волков презентував результати роботи в галузі за 2017 рік та перспективи на 2018.

– Реалізація обласної програми енергозбереження для населення та ОСББ у 2017 року надала можливість компенсувати з обласного бюджету на енергоефективні заходи 2 мільйони 850 тисяч гривень, 8 397 осіб отримали кредити на енергозберігаючі технології. Реалізовано заходів з енергозбереження на суму 261,9 млн грн з різних джерел фінансування, переведено 17 котелень на альтернативні види палива, внаслідок чого вдалось скоротити споживання природного газу на 4,8 млн м куб. У сфері благоустрою територій було ліквідовано 2 257 несанкціонованих сміттєзвалищ, очищено 657 км берегів річок та озер, 160 тисяч осіб долучились до робіт із благоустрою, було висаджено 86 тисяч дерев та залучено на основні заходи 500 млн грн, – повідомив Сергій Волков під час звіту. – У сфері поводження з твердими побутовими відходами обласний фонд охорони навколишнього середовища реалізував 22 проекти, а конкурс кращих практик місцевого самоврядування – 34 проекти. Крім того, для реалізації програми «Питна вода», яка передбачає пільгове кредитування з обласного бюджету проектів галузі водопостачання, було залучено 4 млн грн на поворотній основі.

На завершення урочистостей керівники області вручили кращим представникам галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення державні нагороди та обласні відзнаки.

Повернутись Створено: 15 березня 2018 року, 12:29 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація