Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Працівників автомобільної галузі привітали з професійним святом Роздрукувати

25 жовтня у Вінниці відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника автомобільного транспорту та дорожника. Кращих працівників галузі привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, начальник управління дорожнього господарства ОДА Олег Бабій. У святковому зібранні взяли участь депутат обласної Ради Сергій Кривешко, керівництво профільного департаменту Вінницької міської ради, працівники і ветерани галузі.

Згідно з Комплексною програмою будівництва, реконструкції ремонту та утримання автомобільних доріг Вінницької області на 2013-18 роки цього року було заплановано понад 694 млн грн, з яких профінансовано понад 503 млн грн.2018 рік став роком прориву в напрямку ремонту доріг області, який розпочався ще у 2017 році зі зростання фінансування самої галузі.

Якщо у 2015 році на фінансування поточного середнього ремонту доріг державного значення було виділено 150 млн грн, в 2016 – 368 млн грн, то в 2017 році – вже понад 1 млрд грн, а в 2018році ця сума склала 2.1 млрд грн. На фінансування ремонту доріг місцевого значення виділено 132 млн грн.

– Дорога – це символ руху, – сказав під час вітального слова Анатолій Олійник. – Дороги ведуть нас у майбутнє, об’єднують народи і країни. Дорога – це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.Від вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт й безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цієї сфери. Хочу запевнити вас, що депутати, в свою чергу, роблять і все робитимуть для того, аби приймати рішення для розвитку й розбудови вашої галузі.

Подякував усім дорожникам і Валерій Коровій. Він повідомив про плани керівництва країни з приводу стану доріг загальнодержавного значення й сказав, що нині час по-новому підійти до обслуговування та ремонту доріг.

Обсяги комерційних перевезень вантажів автомобільним транспортом області (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) за січень-вересень 2018 року становили 3,7 млн тонн і в порівнянні з січнем-вереснем 2017 року майже на тому ж рівні. Вантажообіг збільшився на 3,4%.

Пасажирським автотранспортом області (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) за січень-вересень 2018 року перевезено 59,9 млн пасажирів, пасажиропотік збільшився на 10,3%.

Питома вага пасажирських автоперевезень, які виконали фізичні особи підприємці, у загальному обсязі за дев’ять місяців 2018року становила більше половини.

Електротранспортом в обласному центрі за січень-вересень 2018 року перевезено 96,1 млн пасажирів, цей показник менший у порівнянні з попереднім роком на 1,2%.

У Вінницькій області нараховується 47 міжнародних та 94 міжобласних маршрути. Відповідно до існуючої маршрутної сьогодні в області діє 435 внутрішньообласних міжміських маршрутів, 463 приміських маршрути внутрішньорайонних та близько 100 міських маршрутів. Ці маршрути обслуговує понад 800 автобусів, 100 із них – пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та більше половини таких у місті Вінниці.

За високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток галузі пасажирських перевезень автомобільним транспортом та з нагоди професійного свята – Дня працівників автомобільної галузі і дорожникаПочесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також подяками нагороджені кращі працівники автогалузі Вінниччини.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2018 року, 12:40
Оновлено: 25 жовтня 2018 року, 12:41
Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація