03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівників автомобільної галузі привітали з професійним святом Роздрукувати

25 жовтня у Вінниці відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника автомобільного транспорту та дорожника. Кращих працівників галузі привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, начальник управління дорожнього господарства ОДА Олег Бабій. У святковому зібранні взяли участь депутат обласної Ради Сергій Кривешко, керівництво профільного департаменту Вінницької міської ради, працівники і ветерани галузі.

Згідно з Комплексною програмою будівництва, реконструкції ремонту та утримання автомобільних доріг Вінницької області на 2013-18 роки цього року було заплановано понад 694 млн грн, з яких профінансовано понад 503 млн грн.2018 рік став роком прориву в напрямку ремонту доріг області, який розпочався ще у 2017 році зі зростання фінансування самої галузі.

Якщо у 2015 році на фінансування поточного середнього ремонту доріг державного значення було виділено 150 млн грн, в 2016 – 368 млн грн, то в 2017 році – вже понад 1 млрд грн, а в 2018році ця сума склала 2.1 млрд грн. На фінансування ремонту доріг місцевого значення виділено 132 млн грн.

– Дорога – це символ руху, – сказав під час вітального слова Анатолій Олійник. – Дороги ведуть нас у майбутнє, об’єднують народи і країни. Дорога – це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.Від вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт й безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цієї сфери. Хочу запевнити вас, що депутати, в свою чергу, роблять і все робитимуть для того, аби приймати рішення для розвитку й розбудови вашої галузі.

Подякував усім дорожникам і Валерій Коровій. Він повідомив про плани керівництва країни з приводу стану доріг загальнодержавного значення й сказав, що нині час по-новому підійти до обслуговування та ремонту доріг.

Обсяги комерційних перевезень вантажів автомобільним транспортом області (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) за січень-вересень 2018 року становили 3,7 млн тонн і в порівнянні з січнем-вереснем 2017 року майже на тому ж рівні. Вантажообіг збільшився на 3,4%.

Пасажирським автотранспортом області (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) за січень-вересень 2018 року перевезено 59,9 млн пасажирів, пасажиропотік збільшився на 10,3%.

Питома вага пасажирських автоперевезень, які виконали фізичні особи підприємці, у загальному обсязі за дев’ять місяців 2018року становила більше половини.

Електротранспортом в обласному центрі за січень-вересень 2018 року перевезено 96,1 млн пасажирів, цей показник менший у порівнянні з попереднім роком на 1,2%.

У Вінницькій області нараховується 47 міжнародних та 94 міжобласних маршрути. Відповідно до існуючої маршрутної сьогодні в області діє 435 внутрішньообласних міжміських маршрутів, 463 приміських маршрути внутрішньорайонних та близько 100 міських маршрутів. Ці маршрути обслуговує понад 800 автобусів, 100 із них – пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та більше половини таких у місті Вінниці.

За високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток галузі пасажирських перевезень автомобільним транспортом та з нагоди професійного свята – Дня працівників автомобільної галузі і дорожникаПочесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також подяками нагороджені кращі працівники автогалузі Вінниччини.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2018 року, 12:40
Оновлено: 25 жовтня 2018 року, 12:41
Переглядів: 631

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація