Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Працівників автомобільної галузі привітали з професійним святом Роздрукувати

25 жовтня у Вінниці відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника автомобільного транспорту та дорожника. Кращих працівників галузі привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, начальник управління дорожнього господарства ОДА Олег Бабій. У святковому зібранні взяли участь депутат обласної Ради Сергій Кривешко, керівництво профільного департаменту Вінницької міської ради, працівники і ветерани галузі.

Згідно з Комплексною програмою будівництва, реконструкції ремонту та утримання автомобільних доріг Вінницької області на 2013-18 роки цього року було заплановано понад 694 млн грн, з яких профінансовано понад 503 млн грн.2018 рік став роком прориву в напрямку ремонту доріг області, який розпочався ще у 2017 році зі зростання фінансування самої галузі.

Якщо у 2015 році на фінансування поточного середнього ремонту доріг державного значення було виділено 150 млн грн, в 2016 – 368 млн грн, то в 2017 році – вже понад 1 млрд грн, а в 2018році ця сума склала 2.1 млрд грн. На фінансування ремонту доріг місцевого значення виділено 132 млн грн.

– Дорога – це символ руху, – сказав під час вітального слова Анатолій Олійник. – Дороги ведуть нас у майбутнє, об’єднують народи і країни. Дорога – це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.Від вашого професіоналізму та відповідальності залежить комфорт й безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток цієї сфери. Хочу запевнити вас, що депутати, в свою чергу, роблять і все робитимуть для того, аби приймати рішення для розвитку й розбудови вашої галузі.

Подякував усім дорожникам і Валерій Коровій. Він повідомив про плани керівництва країни з приводу стану доріг загальнодержавного значення й сказав, що нині час по-новому підійти до обслуговування та ремонту доріг.

Обсяги комерційних перевезень вантажів автомобільним транспортом області (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) за січень-вересень 2018 року становили 3,7 млн тонн і в порівнянні з січнем-вереснем 2017 року майже на тому ж рівні. Вантажообіг збільшився на 3,4%.

Пасажирським автотранспортом області (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) за січень-вересень 2018 року перевезено 59,9 млн пасажирів, пасажиропотік збільшився на 10,3%.

Питома вага пасажирських автоперевезень, які виконали фізичні особи підприємці, у загальному обсязі за дев’ять місяців 2018року становила більше половини.

Електротранспортом в обласному центрі за січень-вересень 2018 року перевезено 96,1 млн пасажирів, цей показник менший у порівнянні з попереднім роком на 1,2%.

У Вінницькій області нараховується 47 міжнародних та 94 міжобласних маршрути. Відповідно до існуючої маршрутної сьогодні в області діє 435 внутрішньообласних міжміських маршрутів, 463 приміських маршрути внутрішньорайонних та близько 100 міських маршрутів. Ці маршрути обслуговує понад 800 автобусів, 100 із них – пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та більше половини таких у місті Вінниці.

За високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток галузі пасажирських перевезень автомобільним транспортом та з нагоди професійного свята – Дня працівників автомобільної галузі і дорожникаПочесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також подяками нагороджені кращі працівники автогалузі Вінниччини.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2018 року, 12:40
Оновлено: 25 жовтня 2018 року, 12:41
Переглядів: 480

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація