Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівників медіа-простору привітали з професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 6 червня, з Днем журналіста голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та секретар Вінницької міської Ради Павло Яблонський привітали колектив філії Національної телекомпанії України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» та колектив телеканалу «ВІТА». 

– Сьогодні у вашій творчій сім’ї професійне святе, тому дозвольте привітати вас від імені депутатського корпусу та мене особисто зі святом, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Хочу насамперед подякувати за ваш об’єктивізм, за ваші реалістичні погляди на події, які відбуваються, адже саме через призму вашої роботи громада сприймає факти. Прийде час, коли не лише за підручниками, але й за матеріалами вашої роботи будуть досліджувати та вивчати історію сьогодення. Ваше основне покликання, це служити істині.

Анатолій Дмитрович побажав всім присутнім міцного здоров’я, радості, творчого натхнення та цікавих позитивних новин.

Також голова найвищого самоврядного органу Анатолій Олійник оголосив переможців обласного конкурсу журналістських робіт  «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

– В номінації «Кращий радіоматеріал або відеоматеріал» друге місце посіли Слободянюк Наталія - «ВІНТЕРА» та Блажко Олександр - обласне радіо, третє місце - Добровольська Тетяна  - «ВІНТЕРА», Хоменко Алла - «ВІНТЕРА» та  Святенко Оксана - «ВІТА», – сказав Анатолій Олійник.

Анатолій Дмитрович зауважив, що вручення сертифікатів та грошових винагород відбудеться згодом. 

З нагоди професійного свята працівникам медіа-простору вручили подяки від голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія, а також подарунки та квіти.

Повернутись Створено: 6 червня 2017 року, 13:30 Переглядів: 569

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація