03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівників підприємства “Віноблагроліс” привітали із Днем працівника лісу Роздрукувати

18 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник привітали колектив Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” із професійним святом -  Днем працівника лісу.

Зі вступним словом до працівників підприємства виступив Генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолій Іванець, який розповів про діяльність підприємства, головні напрями ведення лісового господарства. Одним із основних завдань лісівників області залишається збільшення лісистості області, ефективне використання лісового фонду, враховуючи запити територіальної громади та пріоритети щодо питання енергозбереження.

Керівники області звернулися з вітальним словом до колективу. Очільник обласної Ради Сергій Свитко привітав працівників підприємства з професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя, миру, професійного зростання і усіляких гараздів.

Ваша професія надзвичайно важлива. Планету Земля неможливо уявити без лісів. Інакше вона перетворилася б на пустелю. Ліс був, є і буде – це легені нашої планети. На жаль, сьогодні людство по-хижацьки ставиться до природи. З сумом можемо констатувати, що на Вінниччині лісистість становить всього 13,5 відсотків. Це дуже низький показник. Ми нещодавно перебували у Сучавському повіті Румунії, де лісистість складає близько 40 відсотків. Тому завдання лісівників і влади області полягає в тому, щоб виправити ситуацію, що склалась. Ви виконуєте надзвичайно важливу роботу – вона потрібна суспільству, сучасному і майбутнім поколінням. Це робота на перспективу – на десятиліття і століття, - зазначив Сергій Свитко.

Далі Сергій Свитко та Василь Броварник вручили Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації Генеральному директору Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолію Іванцю та кращим працівникам трудового колективу за заслуги і досягнення у веденні лісового господарства.

  

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2015 року, 18:40 Переглядів: 2308

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація