Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Працівників підприємства “Віноблагроліс” привітали із Днем працівника лісу Роздрукувати

18 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник привітали колектив Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” із професійним святом -  Днем працівника лісу.

Зі вступним словом до працівників підприємства виступив Генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолій Іванець, який розповів про діяльність підприємства, головні напрями ведення лісового господарства. Одним із основних завдань лісівників області залишається збільшення лісистості області, ефективне використання лісового фонду, враховуючи запити територіальної громади та пріоритети щодо питання енергозбереження.

Керівники області звернулися з вітальним словом до колективу. Очільник обласної Ради Сергій Свитко привітав працівників підприємства з професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя, миру, професійного зростання і усіляких гараздів.

Ваша професія надзвичайно важлива. Планету Земля неможливо уявити без лісів. Інакше вона перетворилася б на пустелю. Ліс був, є і буде – це легені нашої планети. На жаль, сьогодні людство по-хижацьки ставиться до природи. З сумом можемо констатувати, що на Вінниччині лісистість становить всього 13,5 відсотків. Це дуже низький показник. Ми нещодавно перебували у Сучавському повіті Румунії, де лісистість складає близько 40 відсотків. Тому завдання лісівників і влади області полягає в тому, щоб виправити ситуацію, що склалась. Ви виконуєте надзвичайно важливу роботу – вона потрібна суспільству, сучасному і майбутнім поколінням. Це робота на перспективу – на десятиліття і століття, - зазначив Сергій Свитко.

Далі Сергій Свитко та Василь Броварник вручили Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації Генеральному директору Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолію Іванцю та кращим працівникам трудового колективу за заслуги і досягнення у веденні лісового господарства.

  

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2015 року, 18:40 Переглядів: 2162

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація