Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Працівників підприємства “Віноблагроліс” привітали із Днем працівника лісу Роздрукувати

18 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник привітали колектив Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” із професійним святом -  Днем працівника лісу.

Зі вступним словом до працівників підприємства виступив Генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолій Іванець, який розповів про діяльність підприємства, головні напрями ведення лісового господарства. Одним із основних завдань лісівників області залишається збільшення лісистості області, ефективне використання лісового фонду, враховуючи запити територіальної громади та пріоритети щодо питання енергозбереження.

Керівники області звернулися з вітальним словом до колективу. Очільник обласної Ради Сергій Свитко привітав працівників підприємства з професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя, миру, професійного зростання і усіляких гараздів.

Ваша професія надзвичайно важлива. Планету Земля неможливо уявити без лісів. Інакше вона перетворилася б на пустелю. Ліс був, є і буде – це легені нашої планети. На жаль, сьогодні людство по-хижацьки ставиться до природи. З сумом можемо констатувати, що на Вінниччині лісистість становить всього 13,5 відсотків. Це дуже низький показник. Ми нещодавно перебували у Сучавському повіті Румунії, де лісистість складає близько 40 відсотків. Тому завдання лісівників і влади області полягає в тому, щоб виправити ситуацію, що склалась. Ви виконуєте надзвичайно важливу роботу – вона потрібна суспільству, сучасному і майбутнім поколінням. Це робота на перспективу – на десятиліття і століття, - зазначив Сергій Свитко.

Далі Сергій Свитко та Василь Броварник вручили Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації Генеральному директору Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс” Анатолію Іванцю та кращим працівникам трудового колективу за заслуги і досягнення у веденні лісового господарства.

  

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2015 року, 18:40 Переглядів: 2107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація