Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Працівників радіо, телебачення та зв'язку Вінниччини привітали з професійним днем Роздрукувати

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Із професійним днем медійників Вінниччини привітали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків.
– В умовах повномасштабної війни робота працівників радіо, телебачення, зв'язку, а також представників інтернет-медіа – важлива й помітна, – сказав Вячеслав Соколовий. – Найбільше навантаження у нинішній війні на наших захисників, на тих, хто на передовій, хто захищає та звільняє наші території від загарбника. Але ваша інформаційна робота та її правдивість – неоціненна, адже ви розповідаєте світу правду, висвітлюєте російські злочини, боретеся з фейками й ворожою пропагандою. Ви надаєте можливість людям розуміти обстановку не лише в області, а й за її межами. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, витримки, залишайтеся професіоналами своєї справи. Бажаю, щоб ви якомога швидше почали працювати над сюжетами про нашу спільну Перемогу.
Перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна подякувала медійним колективам Вінниччини.
– Дякую вам за те, що ви робите свою роботу – чесно, віддано, якісно. За те, що вам довіряють на теренах Вінниччини. Ви є першоджерелом офіційної інформації. Бажаю вам побільше позитивних новин, – сказала Наталя Заболотна.
Вячеслав Соколовий та Наталя Заболотна вручили кращим працівникам радіо, телебачення та зв'язку Вінниччини Почесні грамоти обласної Ради та військової адміністрації.

Повернутись Створено: 16 листопада 2023 року, 12:23

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація