Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Працівників радіо, телебачення та зв'язку Вінниччини привітали з професійним днем Роздрукувати

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Із професійним днем медійників Вінниччини привітали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків.
– В умовах повномасштабної війни робота працівників радіо, телебачення, зв'язку, а також представників інтернет-медіа – важлива й помітна, – сказав Вячеслав Соколовий. – Найбільше навантаження у нинішній війні на наших захисників, на тих, хто на передовій, хто захищає та звільняє наші території від загарбника. Але ваша інформаційна робота та її правдивість – неоціненна, адже ви розповідаєте світу правду, висвітлюєте російські злочини, боретеся з фейками й ворожою пропагандою. Ви надаєте можливість людям розуміти обстановку не лише в області, а й за її межами. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, витримки, залишайтеся професіоналами своєї справи. Бажаю, щоб ви якомога швидше почали працювати над сюжетами про нашу спільну Перемогу.
Перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна подякувала медійним колективам Вінниччини.
– Дякую вам за те, що ви робите свою роботу – чесно, віддано, якісно. За те, що вам довіряють на теренах Вінниччини. Ви є першоджерелом офіційної інформації. Бажаю вам побільше позитивних новин, – сказала Наталя Заболотна.
Вячеслав Соколовий та Наталя Заболотна вручили кращим працівникам радіо, телебачення та зв'язку Вінниччини Почесні грамоти обласної Ради та військової адміністрації.

Повернутись Створено: 16 листопада 2023 року, 12:23

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація