11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Працівників та депутатів міської ради привітали з професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 4 грудня, у Вінницькій міській раді відбулися урочистості напередодні відзначення професійного свята працівників органів місцевого самоврядування. Привітати депутатів і посадових осіб цієї сфери у міській раді прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський. Своїх підлеглих першим привітав міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що у різні часи були люди та лідери, які вболівали за своє місто.

– Коли є якісь проблеми в людей, вони в першу чергу з ними  йдуть до міської ради, – сказав Сергій Моргунов. – Важливо, щоб люди отримували ту допомогу, за якою прийшли. Наскільки ви будете патріотами міста Вінниці, настільки вінничани теж будуть патріотами. Для нас важливо, щоб ми працювали, як єдина сконсолідована команда.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник під час свого вітального слова повідомив про досягнення депутатського корпусу 7 скликання та зазначив:

– Місцеве самоврядування – найбільш раціональний механізм здійснення владних повноважень на місцях. На рівні області органи місцевого самоврядування мають дещо інші обов’язки й повноваження. Нам доводиться розв’язувати надзвичайно важливі для громад питання, зокрема, як зберегти поштове відділення у селі, як надати якісні медичні послуги, побудувати дорогу чи захистити орендаря. Ми щоденно отримуємо звернення, які розглядає депутатський корпус обласної Ради. Наразі сьомим скликанням проведено 40 сесій. Ми одні із тих обласних рад в Україні, що найбільше не лише провели пленарних засідань, але й найбільше прийняли рішень. Варто зазначити, Вінницька обласна Рада першою в Україні запровадила конкурс із призначення на посаду керівників комунальних закладів, установ та організацій.

Також голова обласної Ради повідомив, що чергова сесія для депутатського корпусу відбудеться з оновленою системою «Рада». У сесійній залі уже встановлене обладнання, оснащене сенсорною кнопкою, яке унеможливлює «кнопкодавство».

– Цього дня від усього депутатського корпусу сьомого скликання обласної Ради і від себе особисто вітаю вас із професійним святом, – додав Анатолій Олійник. – Переконаний, що саме народовладдя в майбутньому забезпечить процвітання нашої держави.

У вітальному слові голова облдержадміністрації Владислав Скальський також зазначив, що майбутнє нашої держави належить місцевому самоврядуванню. Бо лише ця форма публічної влади може сконцентрувати всі ресурси задля розвитку громади в інтересах її жителів. Тому дуже важливо, щоб завжди на рівні місцевого самоврядування працювали самовіддані люди – професійні та доброчесні, додав він.

Під час нагородження Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради й грошові премії вручили двом депутатам міської Ради. Також працівники міської Ради отримали від міського голови грамоти за сумлінну роботу. А переможці конкурсу «Посадова особа» за трьома номінаціями – «Професіоналізм», «Креативність» та «Відповідальність» – дипломи.

Повернутись Створено: 4 грудня 2019 року, 16:46
Оновлено: 5 грудня 2019 року, 11:00
Переглядів: 88

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація