5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Працівників та депутатів міської ради привітали з професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 4 грудня, у Вінницькій міській раді відбулися урочистості напередодні відзначення професійного свята працівників органів місцевого самоврядування. Привітати депутатів і посадових осіб цієї сфери у міській раді прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський. Своїх підлеглих першим привітав міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що у різні часи були люди та лідери, які вболівали за своє місто.

– Коли є якісь проблеми в людей, вони в першу чергу з ними  йдуть до міської ради, – сказав Сергій Моргунов. – Важливо, щоб люди отримували ту допомогу, за якою прийшли. Наскільки ви будете патріотами міста Вінниці, настільки вінничани теж будуть патріотами. Для нас важливо, щоб ми працювали, як єдина сконсолідована команда.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник під час свого вітального слова повідомив про досягнення депутатського корпусу 7 скликання та зазначив:

– Місцеве самоврядування – найбільш раціональний механізм здійснення владних повноважень на місцях. На рівні області органи місцевого самоврядування мають дещо інші обов’язки й повноваження. Нам доводиться розв’язувати надзвичайно важливі для громад питання, зокрема, як зберегти поштове відділення у селі, як надати якісні медичні послуги, побудувати дорогу чи захистити орендаря. Ми щоденно отримуємо звернення, які розглядає депутатський корпус обласної Ради. Наразі сьомим скликанням проведено 40 сесій. Ми одні із тих обласних рад в Україні, що найбільше не лише провели пленарних засідань, але й найбільше прийняли рішень. Варто зазначити, Вінницька обласна Рада першою в Україні запровадила конкурс із призначення на посаду керівників комунальних закладів, установ та організацій.

Також голова обласної Ради повідомив, що чергова сесія для депутатського корпусу відбудеться з оновленою системою «Рада». У сесійній залі уже встановлене обладнання, оснащене сенсорною кнопкою, яке унеможливлює «кнопкодавство».

– Цього дня від усього депутатського корпусу сьомого скликання обласної Ради і від себе особисто вітаю вас із професійним святом, – додав Анатолій Олійник. – Переконаний, що саме народовладдя в майбутньому забезпечить процвітання нашої держави.

У вітальному слові голова облдержадміністрації Владислав Скальський також зазначив, що майбутнє нашої держави належить місцевому самоврядуванню. Бо лише ця форма публічної влади може сконцентрувати всі ресурси задля розвитку громади в інтересах її жителів. Тому дуже важливо, щоб завжди на рівні місцевого самоврядування працювали самовіддані люди – професійні та доброчесні, додав він.

Під час нагородження Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради й грошові премії вручили двом депутатам міської Ради. Також працівники міської Ради отримали від міського голови грамоти за сумлінну роботу. А переможці конкурсу «Посадова особа» за трьома номінаціями – «Професіоналізм», «Креативність» та «Відповідальність» – дипломи.

Повернутись Створено: 4 грудня 2019 року, 16:46
Оновлено: 5 грудня 2019 року, 11:00
Переглядів: 223

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація