23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Правоохоронні органи області не реагують на звернення Віктора Коваленка - батька загиблого у зоні АТО Героя України Роздрукувати

16 квітня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з мешканцем міста Бершадь Віктором Коваленком, який є батьком загиблого у зоні АТО українського військовослужбовця Юрія Коваленка, удостоєного найвищого звання Героя України (посмертно). Батько загиблого Героя стверджує: щодо нього досі здійснюється свавілля з боку місцевих правоохоронців.

Віктор Коваленко вже тривалий час намагається знайти справедливість в органах української влади через кривду, завдану йому і його родині кілька років тому. 30 вересня 2014 року Віктор Коваленко звернувся до голови обласної Ради Сергія Свитка під час особистого прийому громадян щодо свавілля правоохоронних органів у Бершаді і відсутності з їхнього боку належного реагування на заяви про злочин. Віктор Коваленко домагається покарання осіб, які звіряче побили його (а сину Юрію, який заступився за батька, було завдано легких тілесних ушкоджень) кілька років тому. Батько дістав тяжкі тілесні ушкодження і змушений лікуватися. Замість об’єктивного дослідження питання і покарання винуватців злочину, проти сина Віктора Коваленка – Юрія місцевими правоохоронцями було сфабриковано справу.

Натомість, не дивлячись не те, що Віктор Коваленко є батьком загиблого за незалежність і територіальну цілісність української держави Героя України Юрія Коваленка,  правоохоронці міста і району затягують розслідування зазначеного злочину. Бездіє у цьому питанні, за словами самого Віктора Коваленка, і керівництво правоохоронних органів області. Він, до речі, є інвалідом війни ІІ групи, офіцером-підводником (служив на атомному підводному човні) у відставці, ліквідатором Чорнобильської аварії 1-ї категорії. Тому Віктор Коваленко був вимушений повторно звернутися до очільника обласної Ради Сергія Свитка із своєю проблемою задля встановлення законності і справедливості.

Голова обласної Ради Сергій Свитко ще минулого року двічі звертався до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового із зазначеного питання. Проте, керівництво обласної Ради навіть формальної відповіді, передбаченої чинним законодавством, не отримало від прокуратури.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко запевнив заявника, що скерує з цього приводу звернення до Генерального прокурора України Віктора Шокіна, бо прокуратура Вінницької області на чолі із В. Соколовим не реагує на звернення голови обласної Ради щодо розслідування цієї справи. Сергій Свитко зазначив, що факти цькування Віктора Коваленка місцевими фігурантами злочину і правоохоронцями, які їх покривають, є неприпустимими, тому вимагатиме провести об’єктивне і всебічне дослідження зазначеної справи, вимагатиме притягнути винуватців злочину та місцевих правоохоронців до відповідальності за бездіяльність відповідно до чинного законодавства.  

Довідка: Юрій Коваленко народився 16.07.1977 року на Бершадщині - підполковник, заступник командира загону спеціального призначення 3 окремого полку спеціального призначення оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України. З перших днів війни Російської Федерації проти України він був на передовій. Отримав звання «підполковник» за успішно проведену операцію у зоні бойових дій. Загинув 15 липня 2014 під Краснопартизанськом внаслідок мінометного обстрілу. Похований у с. Флорино на Бершадщині. У нього залишились: батько – інвалід війни ІІ групи, мати – інвалід ІІІ групи, дружина та дві доньки — п'ятнадцятирічна Оленка та чотирирічна Русланка. Юрію Коваленку присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно). Офіцера нагороджено: «За виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі», як зазначається в Указі Президента України.

Повернутись Створено: 16 квітня 2015 року, 18:30 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація