Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Правоохоронні органи Вінниччини визначили пріоритетні напрямки діяльності на І півріччя Роздрукувати

12 лютого перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Вінницької області. Учасники засідання обговорили питання: про стан протидії злочинності та корупції у 2013 році, в тому числі її організованим формам, а також визначили заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, на І півріччя поточного року.

На нараді було відзначено, що завдяки заходам, вчасно вжитими прокуратурою та правоохоронними органами, в області збережено сталу тенденцію до поліпшення криміногенної ситуації; забезпечено належне впровадження положень Кримінального процесуального кодексу України та функціонування Єдиного реєстру досудових розслідувань.

– Ефективності у виявленні правопорушень, зокрема, і корупційних, можна досягти лише за умови тісної взаємодії правоохоронних органів із органами державної влади, місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він зауважив, що Вінницька обласна Рада першою в Україні підготувала обласну антикорупційну програму, яка повною мірою враховує можливості нового законодавства щодо протидії корупції. Це питання було представлене на засіданні ,,круглого столу” Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яке присвячувалось проблемі реалізації положень Конвенції ООН проти корупції.

Також Ігор Кревський повідомив, що на постійному контролі комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян знаходяться: Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області на 2010-2014 роки; Обласна програма правової освіти населення на 2010-2015 роки; Програма будівництва, реконструкції та утримання місцевих пунктів пропуску через державний кордон України в межах Вінницької області на період до 2015 року.

Серед заходів, прийнятих Постановою координаційної наради на перше півріччя поточного року, що спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, можна виділити пріоритетні: вивчення причин тривалого неприйняття рішень в окремих кримінальних провадженнях; перевірка повноти профілактичних заходів, спрямованих на попередження злочинів проти життя, та здоров’я особи; проведення перевірок додержання вимог антикорупційного законодавства посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування при виділенні у власність і оренду земельних ділянок та використанні бюджетних коштів; перевірка виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в установах виконання покарань області.

Повернутись Створено: 12 лютого 2014 року, 16:33 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація