6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Правоохоронні органи Вінниччини визначили пріоритетні напрямки діяльності на І півріччя Роздрукувати

12 лютого перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Вінницької області. Учасники засідання обговорили питання: про стан протидії злочинності та корупції у 2013 році, в тому числі її організованим формам, а також визначили заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, на І півріччя поточного року.

На нараді було відзначено, що завдяки заходам, вчасно вжитими прокуратурою та правоохоронними органами, в області збережено сталу тенденцію до поліпшення криміногенної ситуації; забезпечено належне впровадження положень Кримінального процесуального кодексу України та функціонування Єдиного реєстру досудових розслідувань.

– Ефективності у виявленні правопорушень, зокрема, і корупційних, можна досягти лише за умови тісної взаємодії правоохоронних органів із органами державної влади, місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він зауважив, що Вінницька обласна Рада першою в Україні підготувала обласну антикорупційну програму, яка повною мірою враховує можливості нового законодавства щодо протидії корупції. Це питання було представлене на засіданні ,,круглого столу” Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яке присвячувалось проблемі реалізації положень Конвенції ООН проти корупції.

Також Ігор Кревський повідомив, що на постійному контролі комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян знаходяться: Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області на 2010-2014 роки; Обласна програма правової освіти населення на 2010-2015 роки; Програма будівництва, реконструкції та утримання місцевих пунктів пропуску через державний кордон України в межах Вінницької області на період до 2015 року.

Серед заходів, прийнятих Постановою координаційної наради на перше півріччя поточного року, що спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, можна виділити пріоритетні: вивчення причин тривалого неприйняття рішень в окремих кримінальних провадженнях; перевірка повноти профілактичних заходів, спрямованих на попередження злочинів проти життя, та здоров’я особи; проведення перевірок додержання вимог антикорупційного законодавства посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування при виділенні у власність і оренду земельних ділянок та використанні бюджетних коштів; перевірка виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в установах виконання покарань області.

Повернутись Створено: 12 лютого 2014 року, 16:33 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація