Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Правоохоронні органи Вінниччини визначили пріоритетні напрямки діяльності на І півріччя Роздрукувати

12 лютого перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Вінницької області. Учасники засідання обговорили питання: про стан протидії злочинності та корупції у 2013 році, в тому числі її організованим формам, а також визначили заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, на І півріччя поточного року.

На нараді було відзначено, що завдяки заходам, вчасно вжитими прокуратурою та правоохоронними органами, в області збережено сталу тенденцію до поліпшення криміногенної ситуації; забезпечено належне впровадження положень Кримінального процесуального кодексу України та функціонування Єдиного реєстру досудових розслідувань.

– Ефективності у виявленні правопорушень, зокрема, і корупційних, можна досягти лише за умови тісної взаємодії правоохоронних органів із органами державної влади, місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він зауважив, що Вінницька обласна Рада першою в Україні підготувала обласну антикорупційну програму, яка повною мірою враховує можливості нового законодавства щодо протидії корупції. Це питання було представлене на засіданні ,,круглого столу” Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яке присвячувалось проблемі реалізації положень Конвенції ООН проти корупції.

Також Ігор Кревський повідомив, що на постійному контролі комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян знаходяться: Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області на 2010-2014 роки; Обласна програма правової освіти населення на 2010-2015 роки; Програма будівництва, реконструкції та утримання місцевих пунктів пропуску через державний кордон України в межах Вінницької області на період до 2015 року.

Серед заходів, прийнятих Постановою координаційної наради на перше півріччя поточного року, що спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, можна виділити пріоритетні: вивчення причин тривалого неприйняття рішень в окремих кримінальних провадженнях; перевірка повноти профілактичних заходів, спрямованих на попередження злочинів проти життя, та здоров’я особи; проведення перевірок додержання вимог антикорупційного законодавства посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування при виділенні у власність і оренду земельних ділянок та використанні бюджетних коштів; перевірка виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в установах виконання покарань області.

Повернутись Створено: 12 лютого 2014 року, 16:33 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація