Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Правоохоронні органи Вінниччини визначили пріоритетні напрямки діяльності на І півріччя Роздрукувати

12 лютого перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Вінницької області. Учасники засідання обговорили питання: про стан протидії злочинності та корупції у 2013 році, в тому числі її організованим формам, а також визначили заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, на І півріччя поточного року.

На нараді було відзначено, що завдяки заходам, вчасно вжитими прокуратурою та правоохоронними органами, в області збережено сталу тенденцію до поліпшення криміногенної ситуації; забезпечено належне впровадження положень Кримінального процесуального кодексу України та функціонування Єдиного реєстру досудових розслідувань.

– Ефективності у виявленні правопорушень, зокрема, і корупційних, можна досягти лише за умови тісної взаємодії правоохоронних органів із органами державної влади, місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Він зауважив, що Вінницька обласна Рада першою в Україні підготувала обласну антикорупційну програму, яка повною мірою враховує можливості нового законодавства щодо протидії корупції. Це питання було представлене на засіданні ,,круглого столу” Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яке присвячувалось проблемі реалізації положень Конвенції ООН проти корупції.

Також Ігор Кревський повідомив, що на постійному контролі комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян знаходяться: Єдина комплексна правоохоронна програма Вінницької області на 2010-2014 роки; Обласна програма правової освіти населення на 2010-2015 роки; Програма будівництва, реконструкції та утримання місцевих пунктів пропуску через державний кордон України в межах Вінницької області на період до 2015 року.

Серед заходів, прийнятих Постановою координаційної наради на перше півріччя поточного року, що спрямовані на виявлення та запобігання злочинним і корупційним проявам, можна виділити пріоритетні: вивчення причин тривалого неприйняття рішень в окремих кримінальних провадженнях; перевірка повноти профілактичних заходів, спрямованих на попередження злочинів проти життя, та здоров’я особи; проведення перевірок додержання вимог антикорупційного законодавства посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування при виділенні у власність і оренду земельних ділянок та використанні бюджетних коштів; перевірка виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в установах виконання покарань області.

Повернутись Створено: 12 лютого 2014 року, 16:33 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація