Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Правова освіта Роздрукувати

Відзначено кращих надавачів юридичної допомоги населенню

Обласна Рада відзначила Почесними грамотами переможців конкурсів-оглядів на кращу організацію діяльності районних, міських міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти та на кращу роботу районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції з правової освіти. Нагородження переможців за підсумками 2010 року відбулося 1 квітня за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка.

Так серед міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти кращими стали Погребищенська, Жмеринська, Піщанська та Мурованокуриловецька організації. Серед управлінь юстиції першість тримають Могилів-Подільське, Чернівецьке, Барське районні управління та Ладижинське міське управління юстиції.
Вітаючи переможців, Сергій Татусяк побажав їм тримати високі темпи роботи та якомога більше залучати до роботи з правової освіти громадські організації області.
Також на цьому зібранні члени обласної МКМР оголосили конкурс-огляд на 2011 рік, додавши третю номінацію – на кращу громадську приймальню установ, організацій з надання правої допомоги малозабезпеченим категоріям населення.
Крім того, було затверджено план роботи МКМР на поточний рік та прозвітовано про минулорічну роботу ради за напрямами: робота юридичних клінік, громадських приймалень, громадських організацій, висвітлення у засобах масової інформації тощо.

Повернутись Створено: 1 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація