Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Правова освіта Роздрукувати

Відзначено кращих надавачів юридичної допомоги населенню

Обласна Рада відзначила Почесними грамотами переможців конкурсів-оглядів на кращу організацію діяльності районних, міських міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти та на кращу роботу районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції з правової освіти. Нагородження переможців за підсумками 2010 року відбулося 1 квітня за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка.

Так серед міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти кращими стали Погребищенська, Жмеринська, Піщанська та Мурованокуриловецька організації. Серед управлінь юстиції першість тримають Могилів-Подільське, Чернівецьке, Барське районні управління та Ладижинське міське управління юстиції.
Вітаючи переможців, Сергій Татусяк побажав їм тримати високі темпи роботи та якомога більше залучати до роботи з правової освіти громадські організації області.
Також на цьому зібранні члени обласної МКМР оголосили конкурс-огляд на 2011 рік, додавши третю номінацію – на кращу громадську приймальню установ, організацій з надання правої допомоги малозабезпеченим категоріям населення.
Крім того, було затверджено план роботи МКМР на поточний рік та прозвітовано про минулорічну роботу ради за напрямами: робота юридичних клінік, громадських приймалень, громадських організацій, висвітлення у засобах масової інформації тощо.

Повернутись Створено: 1 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація