Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Правове поле Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Судова гілка влади – дзеркало суспільства»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав суддівський корпус та працівників апарату Вінницького окружного адміністративного суду з 5-річчям з дня заснування. Урочистості з цієї нагоди відбулися 25 квітня у приміщенні суду. Привітати колег прибули заступник голови Вищого адміністративного суду України М.Цуркан, заступник голови Державної судової адміністрації І.Балаклицький, судді ВАСУ та адміністративних судів з інших регіонів.

Вітаючи суддів зі святом, Сергій Татусяк наголосив, що також відчуває свою причетність до створення Вінницького окружного адміністративного суду. Адже за його сприяння перший голова ВОАС Віталій Кузьмишин налагодив тісну співпрацю із польськими судами, яка триває і донині.
– Судова гілка влади – дзеркало суспільства. І сьогодні, коли Україна робить потужні кроки на шляху до євроінтеграції, цивілізованого громадянського суспільства, становлення демократії, – судова діяльність нашої держави є важливим чинником і показником її готовності до європейського співіснування, – наголосив С.Татусяк.
В якості подарунка С.Татусяк вручив в.о. голови Вінницького окружного адміністративного суду Віталію Свентуху 4-томник «Історія України» з побажанням писати історію суду у 5-му томі видання.
У ході урочистих зборів низка суддів ВОАС були нагороджені пам’ятними подарунками, Почесними грамотами та Подяками Вищого адміністративного суду України та інших інстанцій судової системи.
Крім того, усім присутнім продемонстрували відеофільм про організацію та 5-річну діяльність Вінницького окружного адміністративного суду.

Довідка: 25 квітня 2007 року Вінницький окружний адміністративний суд розпочав свою процесуальну діяльність.
Станом на березень 2012 року на посади суддів призначено та обрано 21 особу.


Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація