Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Правове поле Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Судова гілка влади – дзеркало суспільства»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав суддівський корпус та працівників апарату Вінницького окружного адміністративного суду з 5-річчям з дня заснування. Урочистості з цієї нагоди відбулися 25 квітня у приміщенні суду. Привітати колег прибули заступник голови Вищого адміністративного суду України М.Цуркан, заступник голови Державної судової адміністрації І.Балаклицький, судді ВАСУ та адміністративних судів з інших регіонів.

Вітаючи суддів зі святом, Сергій Татусяк наголосив, що також відчуває свою причетність до створення Вінницького окружного адміністративного суду. Адже за його сприяння перший голова ВОАС Віталій Кузьмишин налагодив тісну співпрацю із польськими судами, яка триває і донині.
– Судова гілка влади – дзеркало суспільства. І сьогодні, коли Україна робить потужні кроки на шляху до євроінтеграції, цивілізованого громадянського суспільства, становлення демократії, – судова діяльність нашої держави є важливим чинником і показником її готовності до європейського співіснування, – наголосив С.Татусяк.
В якості подарунка С.Татусяк вручив в.о. голови Вінницького окружного адміністративного суду Віталію Свентуху 4-томник «Історія України» з побажанням писати історію суду у 5-му томі видання.
У ході урочистих зборів низка суддів ВОАС були нагороджені пам’ятними подарунками, Почесними грамотами та Подяками Вищого адміністративного суду України та інших інстанцій судової системи.
Крім того, усім присутнім продемонстрували відеофільм про організацію та 5-річну діяльність Вінницького окружного адміністративного суду.

Довідка: 25 квітня 2007 року Вінницький окружний адміністративний суд розпочав свою процесуальну діяльність.
Станом на березень 2012 року на посади суддів призначено та обрано 21 особу.


Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1038

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація