Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Правове поле Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Судова гілка влади – дзеркало суспільства»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав суддівський корпус та працівників апарату Вінницького окружного адміністративного суду з 5-річчям з дня заснування. Урочистості з цієї нагоди відбулися 25 квітня у приміщенні суду. Привітати колег прибули заступник голови Вищого адміністративного суду України М.Цуркан, заступник голови Державної судової адміністрації І.Балаклицький, судді ВАСУ та адміністративних судів з інших регіонів.

Вітаючи суддів зі святом, Сергій Татусяк наголосив, що також відчуває свою причетність до створення Вінницького окружного адміністративного суду. Адже за його сприяння перший голова ВОАС Віталій Кузьмишин налагодив тісну співпрацю із польськими судами, яка триває і донині.
– Судова гілка влади – дзеркало суспільства. І сьогодні, коли Україна робить потужні кроки на шляху до євроінтеграції, цивілізованого громадянського суспільства, становлення демократії, – судова діяльність нашої держави є важливим чинником і показником її готовності до європейського співіснування, – наголосив С.Татусяк.
В якості подарунка С.Татусяк вручив в.о. голови Вінницького окружного адміністративного суду Віталію Свентуху 4-томник «Історія України» з побажанням писати історію суду у 5-му томі видання.
У ході урочистих зборів низка суддів ВОАС були нагороджені пам’ятними подарунками, Почесними грамотами та Подяками Вищого адміністративного суду України та інших інстанцій судової системи.
Крім того, усім присутнім продемонстрували відеофільм про організацію та 5-річну діяльність Вінницького окружного адміністративного суду.

Довідка: 25 квітня 2007 року Вінницький окружний адміністративний суд розпочав свою процесуальну діяльність.
Станом на березень 2012 року на посади суддів призначено та обрано 21 особу.


Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація