24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Правове поле Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Судова гілка влади – дзеркало суспільства»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав суддівський корпус та працівників апарату Вінницького окружного адміністративного суду з 5-річчям з дня заснування. Урочистості з цієї нагоди відбулися 25 квітня у приміщенні суду. Привітати колег прибули заступник голови Вищого адміністративного суду України М.Цуркан, заступник голови Державної судової адміністрації І.Балаклицький, судді ВАСУ та адміністративних судів з інших регіонів.

Вітаючи суддів зі святом, Сергій Татусяк наголосив, що також відчуває свою причетність до створення Вінницького окружного адміністративного суду. Адже за його сприяння перший голова ВОАС Віталій Кузьмишин налагодив тісну співпрацю із польськими судами, яка триває і донині.
– Судова гілка влади – дзеркало суспільства. І сьогодні, коли Україна робить потужні кроки на шляху до євроінтеграції, цивілізованого громадянського суспільства, становлення демократії, – судова діяльність нашої держави є важливим чинником і показником її готовності до європейського співіснування, – наголосив С.Татусяк.
В якості подарунка С.Татусяк вручив в.о. голови Вінницького окружного адміністративного суду Віталію Свентуху 4-томник «Історія України» з побажанням писати історію суду у 5-му томі видання.
У ході урочистих зборів низка суддів ВОАС були нагороджені пам’ятними подарунками, Почесними грамотами та Подяками Вищого адміністративного суду України та інших інстанцій судової системи.
Крім того, усім присутнім продемонстрували відеофільм про організацію та 5-річну діяльність Вінницького окружного адміністративного суду.

Довідка: 25 квітня 2007 року Вінницький окружний адміністративний суд розпочав свою процесуальну діяльність.
Станом на березень 2012 року на посади суддів призначено та обрано 21 особу.


Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація