Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Представили головного лікаря Жмеринської лікарні відновного лікування Роздрукувати

Згідно рішення 13-ї чергової сесії, яка відбулася 20 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» головного лікаря Богдана Боровського. До цього Богдан Ростиславович виконував обов’язки головного лікаря цього закладу.

На представлені були присутні заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк, голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук, голова райдержадміністрації Олег Легеза та колектив медичної установи.

- Ми виконали свої повноваження згідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  в якому йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних установ, закладів, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, - зауважив Анатолій Олійник. 

Звернув увагу Анатолій Дмитрович і на те, що конкурс проводився абсолютно прозоро та демократично.

- Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств, - наголосив Анатолій Олійник. 

Голова обласної Ради зачитав рішення 13-ї сесії обласної Ради №268 від 20 грудня 2016  року про призначення Боровського Богдана Ростиславовича на посаду головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» шляхом укладення з ним контракту до 17 грудня 2021 року.

Після урочистого призначення керівника медичної установи голова Анатолій Олійник ознайомився з роботою закладу.

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2016 року, 16:52 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація