Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представили головного лікаря Жмеринської лікарні відновного лікування Роздрукувати

Згідно рішення 13-ї чергової сесії, яка відбулася 20 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» головного лікаря Богдана Боровського. До цього Богдан Ростиславович виконував обов’язки головного лікаря цього закладу.

На представлені були присутні заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк, голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук, голова райдержадміністрації Олег Легеза та колектив медичної установи.

- Ми виконали свої повноваження згідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  в якому йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних установ, закладів, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, - зауважив Анатолій Олійник. 

Звернув увагу Анатолій Дмитрович і на те, що конкурс проводився абсолютно прозоро та демократично.

- Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств, - наголосив Анатолій Олійник. 

Голова обласної Ради зачитав рішення 13-ї сесії обласної Ради №268 від 20 грудня 2016  року про призначення Боровського Богдана Ростиславовича на посаду головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» шляхом укладення з ним контракту до 17 грудня 2021 року.

Після урочистого призначення керівника медичної установи голова Анатолій Олійник ознайомився з роботою закладу.

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2016 року, 16:52 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація