5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представили головного лікаря Жмеринської лікарні відновного лікування Роздрукувати

Згідно рішення 13-ї чергової сесії, яка відбулася 20 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» головного лікаря Богдана Боровського. До цього Богдан Ростиславович виконував обов’язки головного лікаря цього закладу.

На представлені були присутні заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк, голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук, голова райдержадміністрації Олег Легеза та колектив медичної установи.

- Ми виконали свої повноваження згідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  в якому йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних установ, закладів, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, - зауважив Анатолій Олійник. 

Звернув увагу Анатолій Дмитрович і на те, що конкурс проводився абсолютно прозоро та демократично.

- Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств, - наголосив Анатолій Олійник. 

Голова обласної Ради зачитав рішення 13-ї сесії обласної Ради №268 від 20 грудня 2016  року про призначення Боровського Богдана Ростиславовича на посаду головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» шляхом укладення з ним контракту до 17 грудня 2021 року.

Після урочистого призначення керівника медичної установи голова Анатолій Олійник ознайомився з роботою закладу.

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2016 року, 16:52 Переглядів: 1191

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація