Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представлені майбутні голови райдержадміністрацій області Роздрукувати

15 березня 2014 року у приміщенні Вінницької ОДА відбулося  представлення претендентів на посади голів районних державних адміністрацій.

Головою обласної державної адміністрації Анатолієм Олійником  були представлені 22 майбутні голови райдержадміністрацій, кандидатури яких, за словами губернатора, були узгоджені з обласними і районними політичними партіями  та громадськими організаціями.

В решті районів процес узгодження кандидатур буде тривати до середи наступного тижня.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступаючи перед кандидатами  на посади повідомив що він на цьому заході перебуває і як голова обласної Ради і як керівник  обласного осередку Народного Руху України.

- Ви всі  розумієте,  що голова обласної Ради не має владних повноважень щодо призначення на посади голів РДА. Питання формування виконавчої гілки влади є прерогативою Анатолія Дмитровича Олійника. Але хочу вам сказати, що до мене звертались представники громад з застереженнями на претендентів, які висувались на посади голів райдержадміністрацій. І я вважав своїм обов’язком всю інформацію передати голові облдержадміністрації,за яким залишається право на остаточне рішення.Як голова обласної організації НРУ, я передав пропозиції на 5 кандидатів на посади майбутніх голів адміністрацій. З них голова облдержадміністрації визначив претендентом на посаду голови Оратівської районної державної адміністрації Мельничук Надію Дмитрівну. І я беру на себе зобов’язання та  відповідальність за діяльність Надії Дмитрівни, - заявив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 березня 2014 року, 16:47 Переглядів: 1215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація