Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Представництво в уряді Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у роботі Кабміну

24 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у черговому засіданні уряду. Згідно з порядком денним, міністри розглянули кілька законопроектів в сфері дипломатичної служби, правоохоронної системи та охорони дитинства. Також урядовці на чолі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим напрацювали проект Указу Президента про Національну стратегію України щодо наркотиків на період до 2020 року.

У ході свого виступу Микола Азаров дав оцінку підготовці до парламентських виборів, які відбудуться 28 жовтня, похвалив аграріїв за високі цьогорічні врожаї та окреслив стан фінансового ринку України. Також глава уряду поінформував, що світовий банк і міжнародна фінансова корпорація Doing Business-2013 опублікували свій звіт.
– У цьому глобальному аналітичному рейтингу країн щодо умов ведення малого і середнього бізнесу Україна піднялась одразу на 15 сходинок. Таким чином, наша держава продемонструвала найбільший прогрес з-поміж європейських країн, – повідомив М.Азаров.
Прем’єр-міністр додав, що це є очевидним, незалежним підтвердженням того, що політика, яку здійснює український уряд, дає позитивні результати.
– Рейтинг Світового банку поставив Україну в ряд трійки країн-лідерів, які здійснили найбільш помітні та ефективні реформи у своїй економіці, – підкреслив М.Азаров.

Нагадаємо, з жовтня 2012 року голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк є уповноваженим представником всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування на засіданнях Кабінету Міністрів з правом дорадчого голосу.

 

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація