Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представництво в уряді Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у роботі Кабміну

24 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у черговому засіданні уряду. Згідно з порядком денним, міністри розглянули кілька законопроектів в сфері дипломатичної служби, правоохоронної системи та охорони дитинства. Також урядовці на чолі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим напрацювали проект Указу Президента про Національну стратегію України щодо наркотиків на період до 2020 року.

У ході свого виступу Микола Азаров дав оцінку підготовці до парламентських виборів, які відбудуться 28 жовтня, похвалив аграріїв за високі цьогорічні врожаї та окреслив стан фінансового ринку України. Також глава уряду поінформував, що світовий банк і міжнародна фінансова корпорація Doing Business-2013 опублікували свій звіт.
– У цьому глобальному аналітичному рейтингу країн щодо умов ведення малого і середнього бізнесу Україна піднялась одразу на 15 сходинок. Таким чином, наша держава продемонструвала найбільший прогрес з-поміж європейських країн, – повідомив М.Азаров.
Прем’єр-міністр додав, що це є очевидним, незалежним підтвердженням того, що політика, яку здійснює український уряд, дає позитивні результати.
– Рейтинг Світового банку поставив Україну в ряд трійки країн-лідерів, які здійснили найбільш помітні та ефективні реформи у своїй економіці, – підкреслив М.Азаров.

Нагадаємо, з жовтня 2012 року голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк є уповноваженим представником всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування на засіданнях Кабінету Міністрів з правом дорадчого голосу.

 

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація