Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Представництво в уряді Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у роботі Кабміну

24 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у черговому засіданні уряду. Згідно з порядком денним, міністри розглянули кілька законопроектів в сфері дипломатичної служби, правоохоронної системи та охорони дитинства. Також урядовці на чолі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим напрацювали проект Указу Президента про Національну стратегію України щодо наркотиків на період до 2020 року.

У ході свого виступу Микола Азаров дав оцінку підготовці до парламентських виборів, які відбудуться 28 жовтня, похвалив аграріїв за високі цьогорічні врожаї та окреслив стан фінансового ринку України. Також глава уряду поінформував, що світовий банк і міжнародна фінансова корпорація Doing Business-2013 опублікували свій звіт.
– У цьому глобальному аналітичному рейтингу країн щодо умов ведення малого і середнього бізнесу Україна піднялась одразу на 15 сходинок. Таким чином, наша держава продемонструвала найбільший прогрес з-поміж європейських країн, – повідомив М.Азаров.
Прем’єр-міністр додав, що це є очевидним, незалежним підтвердженням того, що політика, яку здійснює український уряд, дає позитивні результати.
– Рейтинг Світового банку поставив Україну в ряд трійки країн-лідерів, які здійснили найбільш помітні та ефективні реформи у своїй економіці, – підкреслив М.Азаров.

Нагадаємо, з жовтня 2012 року голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк є уповноваженим представником всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування на засіданнях Кабінету Міністрів з правом дорадчого голосу.

 

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація