Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представник Національної поліції відповідав на запитання депутатів обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 21 серпня, в приміщенні обласної Ради відбулася відкрита зустріч представників органів місцевого самоврядування із заступником начальника Головного управління – начальником слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Віталієм Ярмолюком. Засідання відбулося під керівництвом заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, а також за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, депутатів обласної Ради, працівників виконавчого апарату обласної Ради, громадських активістів.

– В рамках виконання статті 88 Закону України «Про національну поліцію», відповідно до якої передбачена взаємодія між керівниками територіальних органів поліції та представниками органів місцевого самоврядування, сьогодні ми проводимо традиційну зустріч керівництва Головного управління Національної поліції у Вінницькій області згідно із затвердженим графіком, – повідомив Ігор Хміль. – Такі зустрічі потрібні для того, аби вінничани були обізнані із станом правопорядку в нашій області.

Про про результати оперативно-службової діяльності слідчих підрозділів ГУНП у Вінницькій області за період семи місяців 2017 року поінформував Віталій Ярмолюк.

– За поточний рік в провадженні слідчих перебувало 42 437 кримінальних проваджень (24 761 – залишок на початок року та 17676 – зареєстрованих за поточний період), що на 12,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року. За пріоритетними напрямами боротьби зі злочинністю, відповідно до результатів проведено аналізу та узагальнення, на території області в поточному році спостерігається зменшення кількості зареєстрованих квартирних крадіжок на 70, (16,3%); зменшення кількості зареєстрованих пограбувань на 62, (26%); зменшення кількості зареєстрованих незаконних заволодінь транспортними засобами на 33, (9,6%); проте зафіксовано збільшення кількості зареєстрованих розбійних нападів на 14, (34%). При цьому, в порівнянні з минулим роком, кількість розкритих злочинів збільшилась на 80% (36 проти 20).

Віталій Ярмолюк повідомив, що в області на 20% збільшилась кількість зареєстрованих умисних вбивств. При цьому, в порівнянні з минулим роком, кількість розкритих злочинів збільшилась на 22% (22 проти 18).

Відповідно до аналізу, зафіксовано на 12,5% зменшення кількості зареєстрованих тяжких тілесних ушкоджень на 12,5%; зменшення кількості зареєстрованих шахрайств на 26,1%; зменшення кількості зареєстрованих ДТП на 34,7%); зменшення кількості зареєстрованих хуліганств на 13%.

– На сьогодні питома вага розкриття злочинів складає 42,6% (по Україні – 31,8%), – зазначив начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. – Станом на 01.08.2017 року територіальними слідчими підрозділами області досудове розслідування закінчено у 12670 кримінальних провадженнях, що на 12,4% більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і складає 29,7% від загальної кількості, яка перебувала в провадженні.

Під час засідання Віталій Ярмолюк поінформував депутатів та громадських активістів про актуальні кримінальні провадження і результати їхнього розслідування. Зокрема, слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області розслідувалось кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень щодо організованої злочинної групи, яка протягом вересня 2016 року вчинила низку крадіжок чужого майна з торгівельних закладів на території Вінницької та Черкаської областей. Загальна сума матеріальних збитків, спричинених її діями, складає 341 323 грн. Із числа викраденого вилучено речових доказів на суму 217 182 грн. Відтак, обвинувальний акт відносно підозрюваних направлено до суду.

Закінчено досудове розслідування щодо злочину осіб, які організували на території Вінницької області діяльність трьох підпільних гральних закладів та незаконно займалися гральним бізнесом. Обвинувальний акт відносно підозрюваних направлено до суду.

Закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень щодо організованої групи в складі 3-ох осіб, які маючи спільний злочинний умисел на заволодіння чужими грошовими коштами, шляхом обману, під приводом працевлаштування водіями та, підробляючи свідоцтва про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв, у лютому 2017 року шахрайським шляхом заволоділи коштами 20 осіб на загальну суму 31 477 грн. 30 червня 2017 обвинувальний акт відносно підозрюваних направлено до суду.

За результатами розслідування і поведеними слідчими розшуковими діями, за фактом крадіжки майна та вбивства пенсіонера в одному з сіл Крижопільського району області, підозрюваного затримано і обвинувальний акт направлено до суду.

Розслідується кримінальне провадження за фактом розбійного нападу поєднаного із проникненням в житло та подальшим умисним вбивством пенсіонерки в смт. Вапнярка Томашпільського району. Особу злочинця встановлено, затримано та повідомлено йому про підозру.

Слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо голови фермерського господарства "Атек-Турбів", який будучи службовою особою юридичної особи приватного права, здійснював безгосподарське використання земель, що мають сільськогосподарське призначення, а саме видобування піску на території Лісоволисіївської сільської ради Калинівського району, що спричинило виведення їх із сільськогосподарського обігу. Загальна сума матеріальних збитків, спричинених діями цієї особи, складає 635 тис. грн. Обвинувальний акт направлено до суду.

Віталій Ярмолюк повідомив, що в Головному управлінні Національної поліції здійснюється цілодобова прозора варта з прийому громадян, тому всі бажаючі в будь-який зручний для них час можуть звернутися зі скаргами й пропозиціями щодо належного виконання обов’язків поліцейських.

Під час заходу депутати обласної Ради та громадські активісти озвучили низку запитань, а також пропозицій щодо формату таких зустрічей і покращення роботи правоохоронних органів.

Наступна відкрита зустріч представників органів місцевого самоврядування із керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбудеться 26 жовтня.

Повернутись Створено: 21 серпня 2017 року, 16:42 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація