Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Представникам Літинської ОТГ розповіли як писати гранти Роздрукувати

8 жовтня представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відвідали Літинську об’єднану територіальну громаду. Вибори тут відбулись 30 червня і наразі громада переживає перехідний етап свого становлення.

Перший заступник керівника Секретаріату ВОАОМС Володимир Репей розповів присутнім про діяльність Асоціації, її напрями роботи та описав перспективи подальшої співпраці. Він наголосив, що з переданими обов’язками на керівництво громади і її жителів,  покладено й неабияку відповідальність, тому вже зараз варто думати про можливості і перспективи розвитку ОТГ. Інше, не менш важливе завдання – це залучення додаткових ресурсів та грантова діяльність громади.

Заступник керівника, завідувач Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Олійник розповіла присутнім про актуальні гранти та програми, на які можуть подаватися представники ОТГ. Оскільки в громаді досвіду впровадження міжнародних проектів поки що немає, пані Ольга детально розказала про тонкощі співпраці з Європейським Союзом, проектами США та з грантами країн ближнього сусідства. Йшлося й про загальноукраїнські конкурси, зокрема, й про ДФРР.

– Крім того, – наголосила Ольга Олійник, – для успішності проектних заявок у громад має бути грантова історія, а ВОАОМС  може бути вашим потенційним партнером. Асоціація може допомогти й з пошуком закордонних партнерів.

Юрист-консультант ВОАОМС Олена Лісовська розповіла про законопроекти, на які  очікують органи місцевого самоврядування та дала поради стосовно налагодження роботи новоствореної Літинської ОТГ.

Нагадаємо, що при Асоціації працює група експертів-консультантів, які готові надавати допомогу з питань, що хвилюють громади. За детальнішою інформацією звертайтесь до Секретаріату ВОАОМС.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2019 року, 16:46 Переглядів: 86

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація