5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представникам Літинської ОТГ розповіли як писати гранти Роздрукувати

8 жовтня представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відвідали Літинську об’єднану територіальну громаду. Вибори тут відбулись 30 червня і наразі громада переживає перехідний етап свого становлення.

Перший заступник керівника Секретаріату ВОАОМС Володимир Репей розповів присутнім про діяльність Асоціації, її напрями роботи та описав перспективи подальшої співпраці. Він наголосив, що з переданими обов’язками на керівництво громади і її жителів,  покладено й неабияку відповідальність, тому вже зараз варто думати про можливості і перспективи розвитку ОТГ. Інше, не менш важливе завдання – це залучення додаткових ресурсів та грантова діяльність громади.

Заступник керівника, завідувач Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Олійник розповіла присутнім про актуальні гранти та програми, на які можуть подаватися представники ОТГ. Оскільки в громаді досвіду впровадження міжнародних проектів поки що немає, пані Ольга детально розказала про тонкощі співпраці з Європейським Союзом, проектами США та з грантами країн ближнього сусідства. Йшлося й про загальноукраїнські конкурси, зокрема, й про ДФРР.

– Крім того, – наголосила Ольга Олійник, – для успішності проектних заявок у громад має бути грантова історія, а ВОАОМС  може бути вашим потенційним партнером. Асоціація може допомогти й з пошуком закордонних партнерів.

Юрист-консультант ВОАОМС Олена Лісовська розповіла про законопроекти, на які  очікують органи місцевого самоврядування та дала поради стосовно налагодження роботи новоствореної Літинської ОТГ.

Нагадаємо, що при Асоціації працює група експертів-консультантів, які готові надавати допомогу з питань, що хвилюють громади. За детальнішою інформацією звертайтесь до Секретаріату ВОАОМС.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2019 року, 16:46 Переглядів: 272

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація