03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники „Віноблагролісу” вивчали досвід вирощування лісів у Польщі Роздрукувати

За сприяння Вінницької обласної Ради та в рамках реалізації Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Лодзинським воєводством, в період з 26 по 28 травня 2014 року делегація у складі представників ВОКСЛП “Віноблагроліс” перебувала у Лодзинському воєводстві Республіки Польща.

В рамках візиту, в Маршалківській управі Лодзинського воєводства, відбулась офіційна зустріч представників вінницької делегації з Анджеєм Горчинським – головою комісії Сейміку з питань сільського господарства, Мачєєм Ласкі - директором департаменту промоції та міжнародного співробітництва, Едвардом Янушом – директором регіонального управління державних лісів. Під час зустрічі відбулись презентації діяльності партнерських установ та технологій вирощування лісів в Україні і Польщі. Окремою темою було поглиблення міжрегіонального співробітництва між територіальними громадами.

Також, у ході перебування в Республіці Польща, делегація ознайомилась з досвідом роботи польських лісництв у Гроткові та Пьотркові, а саме з технологіями посіву,вирізки, переробки та догляду за деревиною.

Учасники делегації отримали позитивний польський досвід, що в подальшому буде запроваджений на Вінниччині.

         Крім того, між керівництвом  регіонального управління державних лісів Лодзинського воєводства та  ВОКСЛП “Віноблагроліс” були встановлені домовленності щодо підписання найближчим часом угоди про співпрацю. 

Повернутись Створено: 30 травня 2014 року, 17:28 Переглядів: 1750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація