Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Представники бізнесу Барської та Жмеринської громад стали учасниками проєкту з підтримки малого і середнього підприємництва Роздрукувати

28 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Дмитро Чаленко взяли участь у підсумковій конференції в рамках проєкту «Створення умов для відновлення і безперервності мікро-, малого, в т.ч релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу». Модераторкою заходу була директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко.

– Нам надзвичайно приємно бачити практичну, результативну співпрацю «Агенція – органи влади – бізнес». Цей проєкт став майданчиком, який об`єднав зацікавлені сторони. Він дав чітке розуміння потреб бізнесу на місцях та доніс це до місцевої влади, – сказав Вячеслав Соколовий. – Барська та Жмеринська громади – потужні, цілеспрямовані та готові до змін. Сподіваємося, що вже скоро ви почнете ділитися позитивним досвідом таких проєктів. Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам за підтримку. Адже за короткий проміжок часу ми вже побачили певний результат – активізацію у розвитку мікропідприємництва.

Вінниччина стала однією з тих областей, які прийняли та прихистили найбільшу кількість ВПО. На початку повномасштабної війни в пріоритеті було питання забезпечення діяльності релокованого бізнесу та сприяння інвестиціям.

– Сьогодні головними питаннями стали підтримка мікро- та малого бізнесу, збереження та створення нових робочих місць, – додав голова обласної Ради. – Тому актуальною стала саме така командна робота Агенції, громади та місцевого бізнесу. Ми сподіваємося, що подібні проєкти будуть реалізовані й в інших громадах. Бажано, щоб цей проєкт було поширено й на всю область. Ми готові його підтримати і зробити все можливе для цього.

Під час заходу відбулася презентація результатів і досягнень проєкту та історій успіху. Із 19 травня по 13 липня для Барської та Жмеринської громад було впроваджено восьмимодульну тренінгову програму «Стратегія розвитку бізнесу у період кризи для забезпечення безперервності діяльності».

У період липень-вересень в межах надання консалтингової підтримки було надано експертні консультації:

  • 20 підприємців отримали індивідуальні консультації для доопрацювання бізнес-планів та підготовки пакетів документів для участі в конкурсах та програмах фінансової підтримки бізнесу;
  • 13 – отримали консультації щодо розроблення та удосконалення стратегій стійкості бізнесу.

Довідково.

Проєкт «Створення умов для відновлення і безперервності мікро-, малого, в т.ч релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу» реалізовується в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого та середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконував Фонд розвитку підприємництва, стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Повернутись Створено: 28 вересня 2023 року, 13:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація