Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники бізнесу України і Білорусі обмінювалися досвідом у Вінниці та окреслили шляхи співпраці Роздрукувати

8 червня в приміщенні Вінницької торгово-промислової палати відбулась зустріч Вінницьких підприємців з делегацією Гомельської області Республіки Білорусь, у складі якої були виробники, зацікавлені у співпраці з вінницьким бізнесом. В ході зустрічі обговорювали шляхи розвитку співробітництва на рівні Вінницької і Гомельської (Республіка Білорусь) областей у різних галузях.

Участь у зустрічі взяли: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Гомельської обласної Ради депутатів Олег Борисенко, заступник голови Гомельського обласного виконавчого комітету Болеслав Пірштук, радник Посольства Республіки Білорусь в Україні з торгівельно-економічних питань Валерій Гурін,  генеральний директор ОАО “Гомельський лікеро-горілчаний завод “Радамир” Галина Кардасєва, генеральний директор ОАО “Мілкавіта” Віктор Гомолко, генеральний директор ОАО “Рогачівський молочно-консервний комбінат” Іван Колупахо.

Вінницьку область представляли підприємці та фінансисти, зокрема керівники таких компаній і підприємств: ПлазмаТек, УкрЕксімбанк, ПБП «Мур», Компанія «ВІОІЛ», ВТН, МакВар. Президент Вінницької торгово-промислової палати Олександр Дідик,  голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко і голова Гомельської обласної Ради депутатів Олег Борисенко звернулися із вітальним словом до учасників зібрання та побажали плідної праці.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що сподівається на результативність візиту делегації Гомельської області, зокрема, що будуть досягнуті домовленості щодо співробітництва у сфері економіки, промисловості, науки та культури між двома регіонами України та Республіки Білорусь.

- Сьогоднішня подія – це ще один крок до зміцнення дружби і співробітництва між двома братніми народами: українським і білоруським, - відмітив Сергій Свитко.

Заступник голови Гомельського обласного виконавчого комітету Болеслав Пірштук презентував економічний та інвестиційний потенціал Гомельської області. А директор Департаменту регіонального економічного розвитку Олександр Якубик та заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації у свою чергу, представили економічний та сільськогосподарський потенціал Вінниччини.

Відбулось ділове спілкування, в ході якого було виявлено взаємний інтерес двох сторін у різних сферах діяльності. Білоруських партнерів цікавить пряме постачання сільськогосподарської продукції з Вінницької області, яка посідає лідируючу позицію в Україні за обсягом виробництва валової продукції сільського господарства. Галузі, що становлять взаємний інтерес: тваринництво, переробка, спільні проекти в сфері промислового виробництва, пожвавлення зовнішньоекономічної діяльності підприємств Вінницької області з підприємствами Республіки Білорусь, тощо. Під час зустрічі було зазначено про необхідність проведення Днів Білоруського Постачальника у Вінницькій області.

Варто відмітити, що зовнішньо-торгівельний обіг Вінницької області з Республікою Білорусь за 2014 склав 148 млн. 300 тис. дол. У загальних обсягах імпорту товарів у Вінницьку область Республіці Білорусь належить перше місце. Обсяги імпорту в 2014 рік склали 85 млн. 665 тис.дол. Зовнішньоторговельний обіг Вінницької області з Республікою Білорусь за січень-березень 2015 склав 23 млн.13 тис.дол. В експортних поставках товарів з Вінницької області Білорусь займає третю позицію.

Після завершення офіційної частини зустрічі, голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з членами делегації Гомельської області Республіки Білорусь поклали квіти до Меморіалу Слави в знак пам’яті та пошани до загиблих воїнів в часи Другої світової війни.

Зазначаємо, що в програмі візиту делегації Гомельської області Республіки Білорусь передбачено відвідати окремі райони області та ознайомитись із роботою різних підприємств, закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці. 

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 19:17 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація