Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники громадських чорнобильських організацій обговорили питання щодо покращення соціального захисту Роздрукувати

14 березня у Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення відбулися збори представників Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Вінницької області України». У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, президент Всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов, голова обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук, представник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Аліна Ерохіна, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення Василь Даценко.

– Ми вдячні вам за труд і подвиг, проявлений у дні чорнобильської катастрофи, – звернувся до присутніх заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Обласна Рада в межах своїх повноважень намагається максимально приділяти увагу вам і, зокрема, нашому комунальному закладу – обласному спеціалізованому диспансеру. Ми передбачаємо кошти на фінансування програм, щоб усі, хто тут лікується, відчували себе комфортно.

Після виступу Михайло Володимирович відповів на всі запитання, які озвучили учасники зборів, а також вручив нагороди.

За заслуги перед українським народом відзначено грамотами Верховної Ради України члена Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» Олександра Глінчевського, члена Вінницької міської організації «Чорнобиль – Єдність» Сергія Дудника, члена Вінницького обласного осередку Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» Олексія Москаленка.

За вагомі трудові здобутки і сумлінну працю також були вручені Почесні грамоти Міністерства оборони України і «Союзу Чорнобиль України».

Учасники засідання розглянули та обговорили питання щодо пенсійного забезпечення, заміни посвідчень, діяльності спеціалізованих диспансерів.

Також озвучили звернення представників Вінницьких громадських чорнобильських організацій від 6 лютого 2019 року до державної влади з вимогами, які стосуються покращення соціального захисту.

Повернутись Створено: 14 березня 2019 року, 16:12 Переглядів: 339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація