Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Представники громадських чорнобильських організацій обговорили питання щодо покращення соціального захисту Роздрукувати

14 березня у Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення відбулися збори представників Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Вінницької області України». У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, президент Всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов, голова обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук, представник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Аліна Ерохіна, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення Василь Даценко.

– Ми вдячні вам за труд і подвиг, проявлений у дні чорнобильської катастрофи, – звернувся до присутніх заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Обласна Рада в межах своїх повноважень намагається максимально приділяти увагу вам і, зокрема, нашому комунальному закладу – обласному спеціалізованому диспансеру. Ми передбачаємо кошти на фінансування програм, щоб усі, хто тут лікується, відчували себе комфортно.

Після виступу Михайло Володимирович відповів на всі запитання, які озвучили учасники зборів, а також вручив нагороди.

За заслуги перед українським народом відзначено грамотами Верховної Ради України члена Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» Олександра Глінчевського, члена Вінницької міської організації «Чорнобиль – Єдність» Сергія Дудника, члена Вінницького обласного осередку Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» Олексія Москаленка.

За вагомі трудові здобутки і сумлінну працю також були вручені Почесні грамоти Міністерства оборони України і «Союзу Чорнобиль України».

Учасники засідання розглянули та обговорили питання щодо пенсійного забезпечення, заміни посвідчень, діяльності спеціалізованих диспансерів.

Також озвучили звернення представників Вінницьких громадських чорнобильських організацій від 6 лютого 2019 року до державної влади з вимогами, які стосуються покращення соціального захисту.

Повернутись Створено: 14 березня 2019 року, 16:12 Переглядів: 271

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація