Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники громадських чорнобильських організацій обговорили питання щодо покращення соціального захисту Роздрукувати

14 березня у Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення відбулися збори представників Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Вінницької області України». У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, президент Всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов, голова обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук, представник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Аліна Ерохіна, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення Василь Даценко.

– Ми вдячні вам за труд і подвиг, проявлений у дні чорнобильської катастрофи, – звернувся до присутніх заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Обласна Рада в межах своїх повноважень намагається максимально приділяти увагу вам і, зокрема, нашому комунальному закладу – обласному спеціалізованому диспансеру. Ми передбачаємо кошти на фінансування програм, щоб усі, хто тут лікується, відчували себе комфортно.

Після виступу Михайло Володимирович відповів на всі запитання, які озвучили учасники зборів, а також вручив нагороди.

За заслуги перед українським народом відзначено грамотами Верховної Ради України члена Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» Олександра Глінчевського, члена Вінницької міської організації «Чорнобиль – Єдність» Сергія Дудника, члена Вінницького обласного осередку Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» Олексія Москаленка.

За вагомі трудові здобутки і сумлінну працю також були вручені Почесні грамоти Міністерства оборони України і «Союзу Чорнобиль України».

Учасники засідання розглянули та обговорили питання щодо пенсійного забезпечення, заміни посвідчень, діяльності спеціалізованих диспансерів.

Також озвучили звернення представників Вінницьких громадських чорнобильських організацій від 6 лютого 2019 року до державної влади з вимогами, які стосуються покращення соціального захисту.

Повернутись Створено: 14 березня 2019 року, 16:12 Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація