Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники громадської організації „Вінницька обласна Асоціація фармацевтів” ініціюють проведення круглого столу Роздрукувати

До першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської на зустріч завітали провізор вищої категорії, голова правління ГО „Вінницька обласна асоціація фармацевтів „Кум Део” Лариса Просяник разом з колегами Юрієм Кокошком та Петром Бойком. Вони поділилися своїми напрацюваннями щодо активної діяльності фармацевтів на Вінниччині, адже у всі часи фармація несла місію милосердя та співчуття до ближнього.

Саме фармацевти, провізори та клінічні провізори є основою фармацевтичної галузі. Вони беруть на себе весь тягар проблем, в тому числі і споживачів. Саме фармацевт має відповідати відвідувачу аптеки щодо ціни лікарського засобу, його якості, інтер’єру аптеки, додаткових послуг аптечного закладу.

Лариса Федорівна прийшла з ініціативою проведення круглого столу із залученням постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради, головних лікарів комунальних медичних закладів, представників фармації щодо співпраці між фармацією та медиками.

Фармацевтична галузь має розвиватися, але для цього потрібна нова законодавча база. Закон України «Про лікарські засоби» є застарілим. Парламент має розглянути та ухвалити новий закон, який відповідатиме вимогам часу та європейському законодавству.

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 17:26 Переглядів: 1592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація