Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники Єврорегіону «Дніпро» приїхали вивчати досвід Єврорегіону «Дністер» Роздрукувати

2-5 липня на Вінниччині перебуватиме 13-особова делегація Єврорегіону «Дніпро», а саме: представники з Гомеля (Білорусь) і Чернігова (Україна). Очолюють групу директор Гомельського регіонального агентства економічного розвитку Віктор Бурий та радник голови Чернігівської облдержадміністрації Борис Уваров.

Мета гостей – вивчення досвіду діяльності Єврорегіону «Дністер» та функціонування його Координаційного центру.

У перший день перебування у Вінниці візитери зустрілися з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком. Він поінформував колег про результати діяльності очолюваної ним організації за рік її існування.

– Ми працюємо трохи більше року, але вже маємо перші результати і вони немаловажні, враховуючи, за який короткий строк вони були досягнуті. Більшою мірою це завдяки співпраці з європейськими фондами, з яких ми у вигляді найрізноманітніших проектів залучили понад 200 тисяч євро, – повідомив С.Татусяк.

Колеги з «Дніпра» зауважили, що їхні здобутки скромніші, попри те, що їхній єврорегіон існує вже 10 років.

– Ми залучили на наші проекти 1 млн. доларів за 10 років. У нас був період спаду і зараз ми намагаємося дати друге дихання нашому єврорегіону, – сказав Борис Уваров.

Він додав, що проблемних питань єврорегіонам, в які входить Білорусь додає тамтешнє законодавство, в якому відсутні закони про транскордонне співробітництво. Відтак 5 єврорегонів, які існують нині на території Білорусі, працюють на громадському ентузіазмі.

– Саме тому ми сподіваємося отримати на Вінниччині якомога більше інформації про роботу Єврорегіону «Дністер», який підтримує і визнає влада, і який має своє представництво в Брюсселі, чого ніколи не мав жоден єврорегіон наших країн, – зазначив Віктор Бурий.

Цього ж дня гості ознайомилися з роботою «Прозорого офісу» Вінницької міської ради та відвідають село Буша Ямпільського району. 3 липня делегація працюватиме у місті Сорока Молдови, а 4-го – у Могилеві-Подільському та селі Северинівка Жмеринського району. Завершиться робоча програма у Вінниці тренінгом з написання проектів у Координаційному центрі Єврорегіону «Дністер»

Довідка: Єврорегіон «Дніпро» створено 29 квітня 2003р. в м.Гомелі. Він об'єднує з білоруського боку Гомельську область, з українського – Чернігівську область, з російського боку – Брянську область. Площа території єврорегіону - 107,2 тис. кв. км. Чисельність населення єврорегіону - 3,909 млн. чоловік. Міста єврорегіону: Гомель, Мозир, Жлобин (Республіка Білорусь), Чернігів, Ніжин, Прилуки (Україна), Брянськ, Новозибков, Калинець (Росія). Головна мета Єврорегіону «Дніпро» – сприяння соціально-економічному розвитку, науковому і культурному співробітництву прикордонних територій Чернігівської, Гомельської та Брянської областей.

 

Повернутись Створено: 2 липня 2013 року, 14:42 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація