Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники Лодзинського воєводства завітали до Вінниці на святкування Дня Незалежності України Роздрукувати

Член Правління Лодзинського воєводства Роберт Барила очолив офіційну делегацію Лодзинського воєводства Республіки Польща, яка приїхала у Вінницю у рамках відзначення Дня Незалежності України.

Голова обласної Ради взяв участь у зустрічі з співробітником маршалківської управи Лодзинського воєводства Барбарою Рибак та віце-консулом Генерального Консульства Республіки Польща Магдою Арсеніч. Також гостей зустрічали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та директор Департаменту  агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

– Хочу подякувати Лодзинському воєводству і особисто пані Барбарі на наші тісні стосунки за нашу співпрацю у рамках Асоціації органів місцевого самоврядування і Лодзинською управою, – звернувся до присутніх гостей Анатолій Дмитрович. – Разом з Асоціацією ми реалізовуємо 12-й міжнародний проект у рамках прогарами Еразмус+  і одним з партнерів цього проекту у нас є Лодзинське воєводство. Саме останні 5 років наша співпраця стала більш активною, у вас є чому повчитися, а ваша Агенція регіонального розвитку є лідером серед подібних європейських інституцій.

Звертаючись з вітальним словом до іноземних партнерів, голова ОДА Валерій Коровій запевнив, що вінницька громада дуже цінує підтримку польського народу. Керівник регіону підкреслив, що за останні 5 років Україна зробила дуже великий крок вперед: проводяться ефективні реформи децентралізації влади, галузей охорони здоров’я та освіти. В той же час, надзвичайно динамічно розвивається і Вінницька область, яка є лідером в Україні по динаміці приросту промисловості. Валерій Вікторович також відзначив потужний ріст, який демонструють  підприємства Вінниччини, куди інвестовано польський капітал.

– В Україні відбулись дві виборчі кампанії, які були визнані  прозорими і демократичними. Нас очікує найближчим часом прийняття нової редакції закону про адміністративно-територіальний устрій, внесення змін до цілого ряду нормативних актів, до Конституції та формування моделі територіального устрою за польським зразком: обласна Рада буде формувати свій виконком, а Уряд призначатиме перфекта із функціями подібними до польського воєводи.  Польща багато в чому слугує нам прикладом, – зазначив він.

– Ми дуже добре розуміємо, яка важка у вас зараз ситуація, але також бачимо, який великий поступ вперед ви зробили, – підкреслив віце-маршалек Лодзинського воєводства Роберт Барила. – Ці зміни бачимо на кожному кроці. Хочу зазначити, що у нашому 2-мільйонному воєводстві зараз є 140 тисяч зареєстрованих працюючих українців. Ті контакти, які сьогодні існують між Вінниччиною і Лодзинським воєводством ще більше зміцніють та допоможуть розвивати  двосторонні відносини.

Віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці  Магда Арсеніч наголосила, що польська сторона підтримує демократичний, європейський курс України та висловила  бажання сприяти подальшій співпраці Вінницької області, яка успішно розвивається, з польськими партнерами.

На завершення зустрічі керівники області та представники делегації обмінялися подарунками.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2019 року, 17:22 Переглядів: 190

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація