13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Представники молдовської делегації привітали вінничан з 25-ю річницею незалежності України Роздрукувати

В заходах присвячених 25-й річниці незалежності України візьме участь делегація Республіки Молдова в складі голови Сорокського району Михая Мицу, заступника голови Сорокського району Володимира Нікуціа та секретаря Сорокської районної ради Стели Забріян.

            23 серпня відбулася офіційна зустріч молдовської делегації із головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм.

            Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував гостям за те, що вони відвідали Вінниччину для святкування ювілею незалежності України.

            - Наша з вами співпраця є практичним доказом українського прислів’я «Близькі сусіди кращі далеких родичів», - зазначив Анатолій Дмитрович. - У нас із вами є дуже багато спільних питань, які ми будемо в подальшому  спільно вирішувати.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів, що минулого тижня у м.Новодністровськ Чернівецької області відбулася зустріч керівників державних митних служб Молдови і України. Обговорювали питання будівництва об’їзної дороги навколо міста Могилів-Подільський.  

Члени делегації, ще раз привітали всіх вінничан та українців із важливим державним святом, подякували за запрошення та запевнили, що готові до розширення та розвитку подальшої співпраці. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 14:41 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація