Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники молдовської делегації привітали вінничан з 25-ю річницею незалежності України Роздрукувати

В заходах присвячених 25-й річниці незалежності України візьме участь делегація Республіки Молдова в складі голови Сорокського району Михая Мицу, заступника голови Сорокського району Володимира Нікуціа та секретаря Сорокської районної ради Стели Забріян.

            23 серпня відбулася офіційна зустріч молдовської делегації із головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм.

            Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував гостям за те, що вони відвідали Вінниччину для святкування ювілею незалежності України.

            - Наша з вами співпраця є практичним доказом українського прислів’я «Близькі сусіди кращі далеких родичів», - зазначив Анатолій Дмитрович. - У нас із вами є дуже багато спільних питань, які ми будемо в подальшому  спільно вирішувати.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів, що минулого тижня у м.Новодністровськ Чернівецької області відбулася зустріч керівників державних митних служб Молдови і України. Обговорювали питання будівництва об’їзної дороги навколо міста Могилів-Подільський.  

Члени делегації, ще раз привітали всіх вінничан та українців із важливим державним святом, подякували за запрошення та запевнили, що готові до розширення та розвитку подальшої співпраці. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 14:41 Переглядів: 590

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація