4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники молдовської делегації привітали вінничан з 25-ю річницею незалежності України Роздрукувати

В заходах присвячених 25-й річниці незалежності України візьме участь делегація Республіки Молдова в складі голови Сорокського району Михая Мицу, заступника голови Сорокського району Володимира Нікуціа та секретаря Сорокської районної ради Стели Забріян.

            23 серпня відбулася офіційна зустріч молдовської делегації із головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм.

            Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував гостям за те, що вони відвідали Вінниччину для святкування ювілею незалежності України.

            - Наша з вами співпраця є практичним доказом українського прислів’я «Близькі сусіди кращі далеких родичів», - зазначив Анатолій Дмитрович. - У нас із вами є дуже багато спільних питань, які ми будемо в подальшому  спільно вирішувати.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів, що минулого тижня у м.Новодністровськ Чернівецької області відбулася зустріч керівників державних митних служб Молдови і України. Обговорювали питання будівництва об’їзної дороги навколо міста Могилів-Подільський.  

Члени делегації, ще раз привітали всіх вінничан та українців із важливим державним святом, подякували за запрошення та запевнили, що готові до розширення та розвитку подальшої співпраці. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 14:41 Переглядів: 693

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація