Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники обласної Ради обговорили питання щодо формування дієздатних громад Роздрукувати

21 квітня, з ініціативи Української асоціації районних та обласних рад, відбулась відеоконференція на тему: «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад». У її роботі взяли участь представники з усіх регіонів України.

До проведення також долучилися керівництво та працівники Вінницької обласної Ради – керуючий справами виконавчого апарату Степан Нешик, заступник керуючого справами Тетяна Яременко, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Алла Олійник, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради

та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець та виконавчий директор Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан.

В ході відеоконференції, яка пройшла під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, було обговорено два питання.

Про основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» учасників поінформував Директор департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов.

Під час відеоспілкування також було обговорено «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад», які озвучив Директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.

В свою чергу представники областей прокоментували зазначені питання та висловили свої пропозиції і побажання щодо перспектив проведення добровільного обєднання територіальних громад України.

Повернутись Створено: 22 квітня 2015 року, 11:16 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація