Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники обласної Ради обговорили питання щодо формування дієздатних громад Роздрукувати

21 квітня, з ініціативи Української асоціації районних та обласних рад, відбулась відеоконференція на тему: «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад». У її роботі взяли участь представники з усіх регіонів України.

До проведення також долучилися керівництво та працівники Вінницької обласної Ради – керуючий справами виконавчого апарату Степан Нешик, заступник керуючого справами Тетяна Яременко, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Алла Олійник, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради

та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець та виконавчий директор Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан.

В ході відеоконференції, яка пройшла під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, було обговорено два питання.

Про основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» учасників поінформував Директор департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов.

Під час відеоспілкування також було обговорено «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад», які озвучив Директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.

В свою чергу представники областей прокоментували зазначені питання та висловили свої пропозиції і побажання щодо перспектив проведення добровільного обєднання територіальних громад України.

Повернутись Створено: 22 квітня 2015 року, 11:16 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація