Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники обласної Ради обговорили питання щодо формування дієздатних громад Роздрукувати

21 квітня, з ініціативи Української асоціації районних та обласних рад, відбулась відеоконференція на тему: «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад». У її роботі взяли участь представники з усіх регіонів України.

До проведення також долучилися керівництво та працівники Вінницької обласної Ради – керуючий справами виконавчого апарату Степан Нешик, заступник керуючого справами Тетяна Яременко, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Алла Олійник, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради

та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець та виконавчий директор Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан.

В ході відеоконференції, яка пройшла під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, було обговорено два питання.

Про основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» учасників поінформував Директор департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов.

Під час відеоспілкування також було обговорено «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад», які озвучив Директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.

В свою чергу представники областей прокоментували зазначені питання та висловили свої пропозиції і побажання щодо перспектив проведення добровільного обєднання територіальних громад України.

Повернутись Створено: 22 квітня 2015 року, 11:16 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація