Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Представники обласної Ради обговорили питання щодо формування дієздатних громад Роздрукувати

21 квітня, з ініціативи Української асоціації районних та обласних рад, відбулась відеоконференція на тему: «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад». У її роботі взяли участь представники з усіх регіонів України.

До проведення також долучилися керівництво та працівники Вінницької обласної Ради – керуючий справами виконавчого апарату Степан Нешик, заступник керуючого справами Тетяна Яременко, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Алла Олійник, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради

та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець та виконавчий директор Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан.

В ході відеоконференції, яка пройшла під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, було обговорено два питання.

Про основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» учасників поінформував Директор департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов.

Під час відеоспілкування також було обговорено «Практичні аспекти формування Перспективного плану формування дієздатних громад», які озвучив Директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.

В свою чергу представники областей прокоментували зазначені питання та висловили свої пропозиції і побажання щодо перспектив проведення добровільного обєднання територіальних громад України.

Повернутись Створено: 22 квітня 2015 року, 11:16 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація