4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники обласної Ради привітали румунський народ з Днем національного єднання Роздрукувати

1 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і заступник керуючого справами-начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення Дня національного єднання Румунії. Щирі вітання зі святом та найкращі побажання від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і громади Вінниччини вони висловили Генеральному Консулу Румунії в Чернівцях пані Елеонорі Молдован та всьому румунському народові.

У святкуванні цієї історичної події також взяли участь міністр діаспори Румунії Богдан Станоєвич, голова Чернівецької обласної Ради Михайло Гайничеру, Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники Ясської повітової ради Румунії та румунської етнічної діаспори.

У своєму виступі Генеральний Консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован відзначила важливість тісної співпраці між двома країнами і заявила, що для наших народів відкривається надзвичайно багато можливостей як в рамках регіональної співпраці, так і в рамках транскордонного співробітництва.

В свою чергу, міністр діаспори Румунії Богдан Станоєвич висловив рішучу підтримку в питанні збереження територіальної цілісності України та запевнив у зацікавленості збереження і розвитку дружніх стосунків між регіонами Румунії та України.

Для довідки.

День національного єднання Румунії щорічно відзначається 1 грудня. Це національне свято в Румунії засноване на честь об’єднання Трансільванії і Банату з Королівством Румунії 1 грудня 1918 року. Ця історична подія стала ключовою у становленні сучасної Румунії як самостійної держави.

День національного єднання Румунії входить до переліку найбільш значущих для країни свят. Жителі Румунії відзначають його пишно і весело, беручи участь в організованих владою концертах та інших розважальних заходах. 

Повернутись Створено: 2 грудня 2014 року, 17:20 Переглядів: 1107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація