Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Представники обласної Ради привітали румунський народ з Днем національного єднання Роздрукувати

1 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і заступник керуючого справами-начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення Дня національного єднання Румунії. Щирі вітання зі святом та найкращі побажання від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і громади Вінниччини вони висловили Генеральному Консулу Румунії в Чернівцях пані Елеонорі Молдован та всьому румунському народові.

У святкуванні цієї історичної події також взяли участь міністр діаспори Румунії Богдан Станоєвич, голова Чернівецької обласної Ради Михайло Гайничеру, Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники Ясської повітової ради Румунії та румунської етнічної діаспори.

У своєму виступі Генеральний Консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован відзначила важливість тісної співпраці між двома країнами і заявила, що для наших народів відкривається надзвичайно багато можливостей як в рамках регіональної співпраці, так і в рамках транскордонного співробітництва.

В свою чергу, міністр діаспори Румунії Богдан Станоєвич висловив рішучу підтримку в питанні збереження територіальної цілісності України та запевнив у зацікавленості збереження і розвитку дружніх стосунків між регіонами Румунії та України.

Для довідки.

День національного єднання Румунії щорічно відзначається 1 грудня. Це національне свято в Румунії засноване на честь об’єднання Трансільванії і Банату з Королівством Румунії 1 грудня 1918 року. Ця історична подія стала ключовою у становленні сучасної Румунії як самостійної держави.

День національного єднання Румунії входить до переліку найбільш значущих для країни свят. Жителі Румунії відзначають його пишно і весело, беручи участь в організованих владою концертах та інших розважальних заходах. 

Повернутись Створено: 2 грудня 2014 року, 17:20 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація