Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники обласної Ради привітали румунський народ з Днем національного єднання Роздрукувати

1 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і заступник керуючого справами-начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення Дня національного єднання Румунії. Щирі вітання зі святом та найкращі побажання від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і громади Вінниччини вони висловили Генеральному Консулу Румунії в Чернівцях пані Елеонорі Молдован та всьому румунському народові.

У святкуванні цієї історичної події також взяли участь міністр діаспори Румунії Богдан Станоєвич, голова Чернівецької обласної Ради Михайло Гайничеру, Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Кшиштоф Свідерек, представники Ясської повітової ради Румунії та румунської етнічної діаспори.

У своєму виступі Генеральний Консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован відзначила важливість тісної співпраці між двома країнами і заявила, що для наших народів відкривається надзвичайно багато можливостей як в рамках регіональної співпраці, так і в рамках транскордонного співробітництва.

В свою чергу, міністр діаспори Румунії Богдан Станоєвич висловив рішучу підтримку в питанні збереження територіальної цілісності України та запевнив у зацікавленості збереження і розвитку дружніх стосунків між регіонами Румунії та України.

Для довідки.

День національного єднання Румунії щорічно відзначається 1 грудня. Це національне свято в Румунії засноване на честь об’єднання Трансільванії і Банату з Королівством Румунії 1 грудня 1918 року. Ця історична подія стала ключовою у становленні сучасної Румунії як самостійної держави.

День національного єднання Румунії входить до переліку найбільш значущих для країни свят. Жителі Румунії відзначають його пишно і весело, беручи участь в організованих владою концертах та інших розважальних заходах. 

Повернутись Створено: 2 грудня 2014 року, 17:20 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація