Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники обласної Ради взяли участь у семінарі Комітету регіонів Європейського Союзу Роздрукувати

17-19 вересня в рамках проведення виїзного семінару Комісії з політики територіальної згуртованості (COTER) Комітету регіонів Європейського Союзу, делегація Вінницької області відвідала місто Яси (Румунія).

За запрошенням президента Ясського повіту, президента Еврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» Кристіана Адомніцея участь у заході взяли: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, голова Еврорегіону «Дністер», депутат Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, голова району Сорока, Республіки Молдова Віктор Сеу, голова району Шолданешти Республіки Молдова  Олександр Реліцький, голова району Дубоссари Республіки Молдова Григорій Поличинський.

Основна тема семінару: “Взаємозв'язок європейських регіонів: територіальні перспективи». Серед учасників семінару були експерти з різних країн ЄС, які обговорили питання налагодження тісних взаємозв’язків між віддаленими і центральними регіонами Європейського Союзу, можливості фінансування стратегічних проектів з розвитку транспортної інфраструктури, як передумови для соціально-економічного і культурного розвитку регіонів. 

Також, під час візиту учасники делегації на чолі із Сергієм Свитком відвідали Будинок дітей-інвалідів «Галата», де гостям були продемонстровані відремонтовані приміщення закладу, а також була проведена ознайомча екскурсія. Директор будинку розповів про принципи лікування й догляду за хворими, а також про перспективи їх подальшого працевлаштування за допомогою спеціально розробленої програми адаптації хворих дітей у суспільстві.

Крім того, була проведена зустріч із керівником адміністрації лікарні швидкої допомоги для дітей «Святої Марії» Терінте Раду, який розповів про нові принципи поєднання практики з навчанням, що передбачає пряму трансляцію операцій у студентські аудиторії. Наприкінці зустрічі були обговорені перспективи співробітництва лікарні швидкої допомоги для дітей «Святої Марії» з Вінницькою обласною дитячою клінічною лікарнею і Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова. В знак поваги до вінничан, керівник закладу подарував голові обласної Ради Сергію Свитку ікону Пресвятої Богородиці.

19 вересня вінницька делегація відвідала щорічну аграрну виставку в місті Яси, де були представлені нові види сільськогосподарської техніки, нові культури, способи їх вирощування й обробки. У виставці брали участь і представники районів Республіки Молдова, що представили свою продукцію.  

Повернутись Створено: 23 вересня 2014 року, 15:17 Переглядів: 2248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація