Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники обласної Ради взяли участь у семінарі Комітету регіонів Європейського Союзу Роздрукувати

17-19 вересня в рамках проведення виїзного семінару Комісії з політики територіальної згуртованості (COTER) Комітету регіонів Європейського Союзу, делегація Вінницької області відвідала місто Яси (Румунія).

За запрошенням президента Ясського повіту, президента Еврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» Кристіана Адомніцея участь у заході взяли: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, голова Еврорегіону «Дністер», депутат Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, голова району Сорока, Республіки Молдова Віктор Сеу, голова району Шолданешти Республіки Молдова  Олександр Реліцький, голова району Дубоссари Республіки Молдова Григорій Поличинський.

Основна тема семінару: “Взаємозв'язок європейських регіонів: територіальні перспективи». Серед учасників семінару були експерти з різних країн ЄС, які обговорили питання налагодження тісних взаємозв’язків між віддаленими і центральними регіонами Європейського Союзу, можливості фінансування стратегічних проектів з розвитку транспортної інфраструктури, як передумови для соціально-економічного і культурного розвитку регіонів. 

Також, під час візиту учасники делегації на чолі із Сергієм Свитком відвідали Будинок дітей-інвалідів «Галата», де гостям були продемонстровані відремонтовані приміщення закладу, а також була проведена ознайомча екскурсія. Директор будинку розповів про принципи лікування й догляду за хворими, а також про перспективи їх подальшого працевлаштування за допомогою спеціально розробленої програми адаптації хворих дітей у суспільстві.

Крім того, була проведена зустріч із керівником адміністрації лікарні швидкої допомоги для дітей «Святої Марії» Терінте Раду, який розповів про нові принципи поєднання практики з навчанням, що передбачає пряму трансляцію операцій у студентські аудиторії. Наприкінці зустрічі були обговорені перспективи співробітництва лікарні швидкої допомоги для дітей «Святої Марії» з Вінницькою обласною дитячою клінічною лікарнею і Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова. В знак поваги до вінничан, керівник закладу подарував голові обласної Ради Сергію Свитку ікону Пресвятої Богородиці.

19 вересня вінницька делегація відвідала щорічну аграрну виставку в місті Яси, де були представлені нові види сільськогосподарської техніки, нові культури, способи їх вирощування й обробки. У виставці брали участь і представники районів Республіки Молдова, що представили свою продукцію.  

Повернутись Створено: 23 вересня 2014 року, 15:17 Переглядів: 2001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація