03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники обласної Спілки афганців попросили очільника обласної Ради підтримки в захисті їхніх соціальних прав Роздрукувати

1 квітня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка і представників афганських організацій області щодо вирішення проблемних питань, які хвилюють представників громадських організацій - учасників бойових дій в Афганістані.

Так, “афганці” домагаються належного соціального захисту і сприяння у цьому напрямі обласної влади. Зокрема, вони заявляють, що прагнуть працювати із владою в рамках нової угоди, пропозиції до якої були надані ними раніше. Тому учасники бойових дій в Афганістані просять розглянути це питання на засіданні постійних комісій обласної Ради з подальшим його розглядом на засіданні сесії обласної Ради.

Голова обласної Ради Сергій Свитко у свою чергу зазначив, що зацікавлений у конструктивній співпраці, вивчить це питання і сприятиме колишнім воїнам у питанні захисту та дотримання їхніх соціальних прав.    

Повернутись Створено: 1 квітня 2015 року, 19:21 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація