Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Представники обласної влади привітали жителів Республіки Молдови із Днем незалежності Роздрукувати

27 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко взяли участь в урочистих заходах, присвячених 23-ій річниці Дня незалежності Республіки Молдови. Представники обласної влади, на запрошення голови Сорокського району Віктора Сеу, відвідали місто Сороки і привітали його мешканців з величним державним святом.

– Наші країни і наші народи об’єднує спільна історія. Всі ці роки, і до сьогодні, ми живемо в добросусідських дружніх стосунках. Всього лише 3 дні розділяють наші держави у здобутті незалежності, яку вам довелось виборювати ціною людського життя, – наголосила Наталія Солейко у своїй вітальній промові, звертаючись до містян від імені голови обласної Ради Сергія Свитка, депутатського корпусу та всієї громадськості Вінниччини.

У відповідь, представники нашої влади почули багато слів про підтримку і співчуття українцям, на долю яких випало багато випробувань. Молдавська сторона висловила переконання, що наш народ повинен виборювати своє право за незалежність, а також – сподівання, що Україна буде разом з ними підтримувати європейський шлях розвитку.

В рамках святкових зустрічей між представниками нашої області та керівництвом Сорокського району було зазначено, що за участі обох сторін вдалося розширити коло добросусідських відносин з іншими країнами. Зокрема, за взаємного сприяння, вінничани поглибили свою співпрацю з Румунією, а молдовани – із Польщею. 27 серпня цього року сорокським районним керівництвом підписано угоду про співпрацю з одним із адміністративних центрів Естонії.

На завершення візиту було підкреслено, що всі прагнуть до демократичного шляху розвитку, до європейських цінностей і сподіваються на взаємну підтримку та співпрацю в усіх питаннях розвитку економіки, культури та інших сферах життєдіяльності.

Для довідки.

27 серпня 1991 року парламент Республіки Молдови прийняв Декларацію про незалежність, наслідуючи приклад прибалтійських країн, Грузії, Вірменії та України. Через кілька годин після прийняття документа незалежність Молдови визнала Румунія.

У грудні 1991 року, після підписання Біловезьких угод і розпаду СРСР, нова держава — Республіка Молдова — була визнана декількома десятками держав, зокрема, США, Туреччиною, Францією, Німеччиною, а потім –Росією, Україною та іншими країнами новоутвореної Співдружності незалежних держав (СНД).

У 1992 році вона стала членом ООН і ОБСЄ. Потім Молдову прийняли до Ради Європи, а також до Організації чорноморського економічного співробітництва. Не так давно країна увійшла до складу Всесвітньої торговельної організації.

Повернутись Створено: 28 серпня 2014 року, 17:06 Переглядів: 1268

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація