Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Представники обласної влади привітали жителів Республіки Молдови із Днем незалежності Роздрукувати

27 серпня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко взяли участь в урочистих заходах, присвячених 23-ій річниці Дня незалежності Республіки Молдови. Представники обласної влади, на запрошення голови Сорокського району Віктора Сеу, відвідали місто Сороки і привітали його мешканців з величним державним святом.

– Наші країни і наші народи об’єднує спільна історія. Всі ці роки, і до сьогодні, ми живемо в добросусідських дружніх стосунках. Всього лише 3 дні розділяють наші держави у здобутті незалежності, яку вам довелось виборювати ціною людського життя, – наголосила Наталія Солейко у своїй вітальній промові, звертаючись до містян від імені голови обласної Ради Сергія Свитка, депутатського корпусу та всієї громадськості Вінниччини.

У відповідь, представники нашої влади почули багато слів про підтримку і співчуття українцям, на долю яких випало багато випробувань. Молдавська сторона висловила переконання, що наш народ повинен виборювати своє право за незалежність, а також – сподівання, що Україна буде разом з ними підтримувати європейський шлях розвитку.

В рамках святкових зустрічей між представниками нашої області та керівництвом Сорокського району було зазначено, що за участі обох сторін вдалося розширити коло добросусідських відносин з іншими країнами. Зокрема, за взаємного сприяння, вінничани поглибили свою співпрацю з Румунією, а молдовани – із Польщею. 27 серпня цього року сорокським районним керівництвом підписано угоду про співпрацю з одним із адміністративних центрів Естонії.

На завершення візиту було підкреслено, що всі прагнуть до демократичного шляху розвитку, до європейських цінностей і сподіваються на взаємну підтримку та співпрацю в усіх питаннях розвитку економіки, культури та інших сферах життєдіяльності.

Для довідки.

27 серпня 1991 року парламент Республіки Молдови прийняв Декларацію про незалежність, наслідуючи приклад прибалтійських країн, Грузії, Вірменії та України. Через кілька годин після прийняття документа незалежність Молдови визнала Румунія.

У грудні 1991 року, після підписання Біловезьких угод і розпаду СРСР, нова держава — Республіка Молдова — була визнана декількома десятками держав, зокрема, США, Туреччиною, Францією, Німеччиною, а потім –Росією, Україною та іншими країнами новоутвореної Співдружності незалежних держав (СНД).

У 1992 році вона стала членом ООН і ОБСЄ. Потім Молдову прийняли до Ради Європи, а також до Організації чорноморського економічного співробітництва. Не так давно країна увійшла до складу Всесвітньої торговельної організації.

Повернутись Створено: 28 серпня 2014 року, 17:06 Переглядів: 1119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація