Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники проекту прозвітували про реалізацію програми «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області» Роздрукувати

21 червня керівники області та міста спільно з представниками патрульної поліції Вінниччини провели зустріч з головою правління «Експертний центр з прав людини» Юрієм Білоусовим і фахівцями проекту «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області», під час якої було презентовано аналітичний звіт щодо реалізації зазначеної програми.

В обговоренні питань щодо реалізації Меморандуму про співпрацю з Міжнародним фондом «Відродження», підписаним 23 лютого цього року очільниками Вінниччини, взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник голови обласної державної адміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, заступник начальника патрульної поліції міста Вінниці Олександр Суменок, а також представники проекту «Впровадження поліцейської діяльності орієнтованої на громаду у Вінницькій області».

Як поінформував голова правління «Експертний центр з прав людини», Юрій Білоусов, на Вінниччині Міжнародний фонд «Відродження» започаткував проект, спрямований на запровадження моделі поліцейської діяльності, побудованої на взаємодії та партнерстві поліції і громади. Його місія — фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

За словами керівника програми «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду» Експертного центру з прав людини Уляни Шадської, впродовж піврічного терміну першими відчули на собі реалізацію проекту «Впровадження поліцейської діяльності орієнтованої на громаду у Вінницькій області» мешканці Барського району та мікрорайону обласного центру Вишенька. Шляхом анкетування серед жителів були визначені проблеми у сфері правопорядку, які турбують населення конкретної території, а також дії працівників поліції щодо їх вирішення. Це дало змогу сформувати Програму пріоритетів охорони громадського порядку і у майбутньому допоможе у побудові найбільш ефективного співробітництва місцевої поліції з населенням. На цьому заснований принцип роботи європейської поліції.

Виступаючи перед учасниками зібрання, заступник голови обласної Ради Олександр Качур подякував представникам Міжнародного фонду «Відродження» за активну підтримку і впровадження ініціативи громадськості щодо налагодження нових підходів до проблем безпеки та пошуків щодо способів їхнього вирішення.

– Депутатський корпус обласної Ради готовий приймати будь-які ініціативи, спрямовані на розвиток і розбудову територіальної громади Вінниччини та всієї України в цілому, – зазначив, підсумовуючи, Олександр Качур.

Для довідки: Міжнародний фонд «Відродження»— українська благодійна неурядова організація. Він заснований у квітні 1990 року і входить до створеної Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у понад 30 країнах світу, в тому числі, в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. Центральний офіс розташовано в Києві (вул. Січових Стрільців, 46).

Міжнародний фонд «Відродження» провадить свою діяльність, керуючись стратегією, яка визначає ключові напрямки, за якими Фонд здійснює підтримку, зокрема, в таких сферах: боротьба з корупцією у владі через посилення тиску громадськості та сприяння антикорупційним реформам; моніторинг і документація ситуації з правами людини; забезпечення доступу бідних і вразливих верств населення до правосуддя та посилення їхніх правових можливостей тощо.

Повернутись Створено: 21 червня 2016 року, 16:34 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація