Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники проекту прозвітували про реалізацію програми «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області» Роздрукувати

21 червня керівники області та міста спільно з представниками патрульної поліції Вінниччини провели зустріч з головою правління «Експертний центр з прав людини» Юрієм Білоусовим і фахівцями проекту «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області», під час якої було презентовано аналітичний звіт щодо реалізації зазначеної програми.

В обговоренні питань щодо реалізації Меморандуму про співпрацю з Міжнародним фондом «Відродження», підписаним 23 лютого цього року очільниками Вінниччини, взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник голови обласної державної адміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, заступник начальника патрульної поліції міста Вінниці Олександр Суменок, а також представники проекту «Впровадження поліцейської діяльності орієнтованої на громаду у Вінницькій області».

Як поінформував голова правління «Експертний центр з прав людини», Юрій Білоусов, на Вінниччині Міжнародний фонд «Відродження» започаткував проект, спрямований на запровадження моделі поліцейської діяльності, побудованої на взаємодії та партнерстві поліції і громади. Його місія — фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

За словами керівника програми «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду» Експертного центру з прав людини Уляни Шадської, впродовж піврічного терміну першими відчули на собі реалізацію проекту «Впровадження поліцейської діяльності орієнтованої на громаду у Вінницькій області» мешканці Барського району та мікрорайону обласного центру Вишенька. Шляхом анкетування серед жителів були визначені проблеми у сфері правопорядку, які турбують населення конкретної території, а також дії працівників поліції щодо їх вирішення. Це дало змогу сформувати Програму пріоритетів охорони громадського порядку і у майбутньому допоможе у побудові найбільш ефективного співробітництва місцевої поліції з населенням. На цьому заснований принцип роботи європейської поліції.

Виступаючи перед учасниками зібрання, заступник голови обласної Ради Олександр Качур подякував представникам Міжнародного фонду «Відродження» за активну підтримку і впровадження ініціативи громадськості щодо налагодження нових підходів до проблем безпеки та пошуків щодо способів їхнього вирішення.

– Депутатський корпус обласної Ради готовий приймати будь-які ініціативи, спрямовані на розвиток і розбудову територіальної громади Вінниччини та всієї України в цілому, – зазначив, підсумовуючи, Олександр Качур.

Для довідки: Міжнародний фонд «Відродження»— українська благодійна неурядова організація. Він заснований у квітні 1990 року і входить до створеної Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у понад 30 країнах світу, в тому числі, в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. Центральний офіс розташовано в Києві (вул. Січових Стрільців, 46).

Міжнародний фонд «Відродження» провадить свою діяльність, керуючись стратегією, яка визначає ключові напрямки, за якими Фонд здійснює підтримку, зокрема, в таких сферах: боротьба з корупцією у владі через посилення тиску громадськості та сприяння антикорупційним реформам; моніторинг і документація ситуації з правами людини; забезпечення доступу бідних і вразливих верств населення до правосуддя та посилення їхніх правових можливостей тощо.

Повернутись Створено: 21 червня 2016 року, 16:34 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація