Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники релігійних конфесій прозвітували про свою роботу Роздрукувати

28 квітня в приміщенні центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулось засідання Ради Церков Вінницької області. У засіданні  взяли участь керівники конфесій та релігійних організацій області, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей і релігії ОДА Ігор Салецький.

У своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що Рада Церков є саме тим форматом, завдяки якому є можливість знаходити компроміси та рішення, що будуть консолідувати суспільство.

 - Світлі Великодні свята дають нам надію на те, що ми здобудемо перемогу над усіма нашими зовнішніми та внутрішніми ворогами і в нашій країні запанують мир і спокій­­, - зазначив Анатолій Дмитрович.

Керуючий Вінницько-Барською єпархією Української православної Церкви  митрополит Симеон привітав всіх присутніх із Великодніми святами, виступив із доповіддю про виконану роботу та окреслив основні напрями і проблемні питання. Зокрема, керуючий довів до відома присутніх, що з 25 грудня 2016 року по 8 січня 2017 року християнські релігійні громади міста і області взяли участь у різдвяній концертній програмі біля міської ялинки «Україна та світ святкують Різдво Христове разом». Подібні дійства відбулись майже у всіх обласних та районних центрах України. Метою заходу було привернення уваги до святкування Різдва Христового усіма конфесіями в один день.

З нагоди 100-річного ювілею першого публічного виконання всесвітньо відомої обробки Миколи Леонтовича народного дійства «Щедрик» та, з метою популяризації його творчості, було проведено флешмоб «Щедрик 100 challenge», організатором якого виступив священик Вінницької єпархії УПЦ ієрей Назарій Давидовськиий. Майже 200 варіантів виконання композиції та зібрані відеозаписи виконання «Щедрика» з різних куточків світу планується передати в колекцію музею Миколи Леонтовича у селі Марківка Теплицького району. У згаданому флешмобі взяли участь люди зі 120 країн світу.

Серед інших представників релігійних організацій виступили також керуючий Могилів-Подільсько-Шаргородською єпархією  УПЦ митрополит Агапіт, керуючий Тульчинсько-Брацлавською єпархією  УПЦ митрополит Іонафан, керуючий Вінницькою єпархією  Української автокефальної православної Церкви Митрополит Роман, керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією УПЦ Київського патріархату архієпископ Михаїл, керуючий Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької Церкви Єпископ Леон Дубравський.

Повернутись Створено: 28 квітня 2017 року, 16:38 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація