24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Представники релігійних конфесій прозвітували про свою роботу Роздрукувати

28 квітня в приміщенні центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулось засідання Ради Церков Вінницької області. У засіданні  взяли участь керівники конфесій та релігійних організацій області, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей і релігії ОДА Ігор Салецький.

У своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що Рада Церков є саме тим форматом, завдяки якому є можливість знаходити компроміси та рішення, що будуть консолідувати суспільство.

 - Світлі Великодні свята дають нам надію на те, що ми здобудемо перемогу над усіма нашими зовнішніми та внутрішніми ворогами і в нашій країні запанують мир і спокій­­, - зазначив Анатолій Дмитрович.

Керуючий Вінницько-Барською єпархією Української православної Церкви  митрополит Симеон привітав всіх присутніх із Великодніми святами, виступив із доповіддю про виконану роботу та окреслив основні напрями і проблемні питання. Зокрема, керуючий довів до відома присутніх, що з 25 грудня 2016 року по 8 січня 2017 року християнські релігійні громади міста і області взяли участь у різдвяній концертній програмі біля міської ялинки «Україна та світ святкують Різдво Христове разом». Подібні дійства відбулись майже у всіх обласних та районних центрах України. Метою заходу було привернення уваги до святкування Різдва Христового усіма конфесіями в один день.

З нагоди 100-річного ювілею першого публічного виконання всесвітньо відомої обробки Миколи Леонтовича народного дійства «Щедрик» та, з метою популяризації його творчості, було проведено флешмоб «Щедрик 100 challenge», організатором якого виступив священик Вінницької єпархії УПЦ ієрей Назарій Давидовськиий. Майже 200 варіантів виконання композиції та зібрані відеозаписи виконання «Щедрика» з різних куточків світу планується передати в колекцію музею Миколи Леонтовича у селі Марківка Теплицького району. У згаданому флешмобі взяли участь люди зі 120 країн світу.

Серед інших представників релігійних організацій виступили також керуючий Могилів-Подільсько-Шаргородською єпархією  УПЦ митрополит Агапіт, керуючий Тульчинсько-Брацлавською єпархією  УПЦ митрополит Іонафан, керуючий Вінницькою єпархією  Української автокефальної православної Церкви Митрополит Роман, керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією УПЦ Київського патріархату архієпископ Михаїл, керуючий Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької Церкви Єпископ Леон Дубравський.

Повернутись Створено: 28 квітня 2017 року, 16:38 Переглядів: 518

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація