24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники релігійних конфесій прозвітували про свою роботу Роздрукувати

28 квітня в приміщенні центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулось засідання Ради Церков Вінницької області. У засіданні  взяли участь керівники конфесій та релігійних організацій області, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей і релігії ОДА Ігор Салецький.

У своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що Рада Церков є саме тим форматом, завдяки якому є можливість знаходити компроміси та рішення, що будуть консолідувати суспільство.

 - Світлі Великодні свята дають нам надію на те, що ми здобудемо перемогу над усіма нашими зовнішніми та внутрішніми ворогами і в нашій країні запанують мир і спокій­­, - зазначив Анатолій Дмитрович.

Керуючий Вінницько-Барською єпархією Української православної Церкви  митрополит Симеон привітав всіх присутніх із Великодніми святами, виступив із доповіддю про виконану роботу та окреслив основні напрями і проблемні питання. Зокрема, керуючий довів до відома присутніх, що з 25 грудня 2016 року по 8 січня 2017 року християнські релігійні громади міста і області взяли участь у різдвяній концертній програмі біля міської ялинки «Україна та світ святкують Різдво Христове разом». Подібні дійства відбулись майже у всіх обласних та районних центрах України. Метою заходу було привернення уваги до святкування Різдва Христового усіма конфесіями в один день.

З нагоди 100-річного ювілею першого публічного виконання всесвітньо відомої обробки Миколи Леонтовича народного дійства «Щедрик» та, з метою популяризації його творчості, було проведено флешмоб «Щедрик 100 challenge», організатором якого виступив священик Вінницької єпархії УПЦ ієрей Назарій Давидовськиий. Майже 200 варіантів виконання композиції та зібрані відеозаписи виконання «Щедрика» з різних куточків світу планується передати в колекцію музею Миколи Леонтовича у селі Марківка Теплицького району. У згаданому флешмобі взяли участь люди зі 120 країн світу.

Серед інших представників релігійних організацій виступили також керуючий Могилів-Подільсько-Шаргородською єпархією  УПЦ митрополит Агапіт, керуючий Тульчинсько-Брацлавською єпархією  УПЦ митрополит Іонафан, керуючий Вінницькою єпархією  Української автокефальної православної Церкви Митрополит Роман, керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією УПЦ Київського патріархату архієпископ Михаїл, керуючий Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької Церкви Єпископ Леон Дубравський.

Повернутись Створено: 28 квітня 2017 року, 16:38 Переглядів: 541

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація