Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники релігійних конфесій прозвітували про свою роботу Роздрукувати

28 квітня в приміщенні центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулось засідання Ради Церков Вінницької області. У засіданні  взяли участь керівники конфесій та релігійних організацій області, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей і релігії ОДА Ігор Салецький.

У своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що Рада Церков є саме тим форматом, завдяки якому є можливість знаходити компроміси та рішення, що будуть консолідувати суспільство.

 - Світлі Великодні свята дають нам надію на те, що ми здобудемо перемогу над усіма нашими зовнішніми та внутрішніми ворогами і в нашій країні запанують мир і спокій­­, - зазначив Анатолій Дмитрович.

Керуючий Вінницько-Барською єпархією Української православної Церкви  митрополит Симеон привітав всіх присутніх із Великодніми святами, виступив із доповіддю про виконану роботу та окреслив основні напрями і проблемні питання. Зокрема, керуючий довів до відома присутніх, що з 25 грудня 2016 року по 8 січня 2017 року християнські релігійні громади міста і області взяли участь у різдвяній концертній програмі біля міської ялинки «Україна та світ святкують Різдво Христове разом». Подібні дійства відбулись майже у всіх обласних та районних центрах України. Метою заходу було привернення уваги до святкування Різдва Христового усіма конфесіями в один день.

З нагоди 100-річного ювілею першого публічного виконання всесвітньо відомої обробки Миколи Леонтовича народного дійства «Щедрик» та, з метою популяризації його творчості, було проведено флешмоб «Щедрик 100 challenge», організатором якого виступив священик Вінницької єпархії УПЦ ієрей Назарій Давидовськиий. Майже 200 варіантів виконання композиції та зібрані відеозаписи виконання «Щедрика» з різних куточків світу планується передати в колекцію музею Миколи Леонтовича у селі Марківка Теплицького району. У згаданому флешмобі взяли участь люди зі 120 країн світу.

Серед інших представників релігійних організацій виступили також керуючий Могилів-Подільсько-Шаргородською єпархією  УПЦ митрополит Агапіт, керуючий Тульчинсько-Брацлавською єпархією  УПЦ митрополит Іонафан, керуючий Вінницькою єпархією  Української автокефальної православної Церкви Митрополит Роман, керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією УПЦ Київського патріархату архієпископ Михаїл, керуючий Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької Церкви Єпископ Леон Дубравський.

Повернутись Створено: 28 квітня 2017 року, 16:38 Переглядів: 499

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація