5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники робочої групи вивчали питання про надання дозволу на демонтаж і списання майна, закріпленого за «Віноблагролісом» Роздрукувати

14 травня члени робочої групи, створеної згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 8 травня 2015 року № 52, вивчали питання про надання дозволу на демонтаж, передачу та списання майна, закріпленого за Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс».

Попередньо зазначений проект рішення «Про надання дозволу на демонтаж, передачу та списання майна, закріпленого за Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс» був внесений до порядку денного пленарного засідання чергової 36 сесії обласної Ради, але не набрав достатньої кількості голосів для ухвалення рішення.

Відповідно до пропозицій щодо детальнішого вивчення порушеного питання, озвучених під час сесії, головою обласної Ради було підписано розпорядження «Про створення робочої групи з вивчення питання про надання дозволу на демонтаж, передачу та списання майна, закріпленого за Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс».

14 травня члени  робочої групи, до складу якої ввійшли депутати обласної Ради та фахівці галузі, на місці вивчали питання і ознайомлювалися із станом майна, яким володіє «Віноблагроліс».

Про надані пропозиції та остаточні висновки робочої групи буде повідомлено пізніше.

Повернутись Створено: 15 травня 2015 року, 15:06 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація