4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники школи «Я Лідер» відвідали обласну Раду Роздрукувати

Сьогодні, 20 листопада, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко разом з вихованцями курсу успішності «Я Лідер» завітали до приміщення обласної Ради.

Зустріч розпочалась біля меморіальної дошки загиблим воїнам Небесної Сотні та Героям АТО.

– Напередодні відзначення в області Дня Гідності та Свободи розповіла дітям про подвиг героїв, які віддали своє життя за свободу і майбутнє нашої держави, – зазначила Людмила Станіславенко. 

Під час ознайомлення з депутатською діяльністю обласної Ради у сесійній залі учні говорили про теми, які їх турбують, про політичне життя в Україні, а також ділилися своїми ідеями, які хочуть втілити у життя.

– Подібні заходи формують у підростаючого покоління лідерські якості та впевненість у собі. Цікаво було спостерігати як вони у сесійній залі «приміряли» на себе роль депутатів. Під час екскурсії діти ставили різні запитання, що стосуються депутатської діяльності. Переконана, що отриманий досвід у школі лідерів стане їм у пригоді в їхньому житті, – прокоментувала зустріч Людмила Станіславенко.

Повернутись Створено: 20 листопада 2018 року, 16:39 Переглядів: 501

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація