Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники територіальної громади Липовця вирушили до Естонії з іконою та ідеєю миру Роздрукувати

05 червня 2015 року, місто Липовець проводжало восьмеро своїх земляків-велосипедистів у північну європейську країну Естонію з великою місією дружби, миру та співпраці. Велопробіг здійснюється в рамках реалізації проекту «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі», за фінансової підтримки Європейського Союзу у відповідності до програми “Підтримка політики регіонального розвитку України”.

П’ятеро чоловіків і три жінки які вирушили у велопробіг «Липовець-Йихві» мають на меті подолати до естонського міста-побратима майже 2 тисячі кілометрів. Представники Липовецької територіальної громади проїдуть і виконають свою дипломатичну місію територіями України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії.

До складу делегації, яка є носієм миру та дружби із народами європейських країн входять: Юрій Станіславський — заступник Липовецького міського голови, керівник делегації; Микола Обара — голова Липовецького фонду громади; Оксана Кухар -  лікар-ендокринолог ЦРЛ; Катерина Кушнір — учителька Липовецької ЗОШ №3; Юрій Маркевич — керівник молодіжної організації “МОНАК”; Наталія Бондар - учителька Липовецького колегіуму, перекладач; Василь Чигур — тренер Липовецької ДЮСШ; Олексій Обара — учитель Липовецького колегіуму, фоторепортер.

Крім того, одним із головних завдань велопробігу є проведення переговорів з урядом Естонії щодо навчання наших дітей після закінчення школи у естонських вищих навчальних закладах. Також посланці-велосипедисти мають доставити у столицю Естонії – місто Таллінн ікону Почаївської Пресвятої Богородиці, яка стане символом заснування у цій європейській державі першої парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Єпископ Вінницький і Брацлавський УПЦ КП Михайло благословив делегацію та передав ікону керівнику велопробігу – заступнику Липовецького міського голови Юрію Станіславському.

Вищезазначений велопробіг - це лише крихітна частинка масштабного проекту з розвитку велотуризму, який стартував у минулому році. В тому числі, він направлений і на популяризацію велотуризму та підтримку дружніх відносин з країнами Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 22 червня 2015 року, 15:04 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація