Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Представники територіальної громади Липовця вирушили до Естонії з іконою та ідеєю миру Роздрукувати

05 червня 2015 року, місто Липовець проводжало восьмеро своїх земляків-велосипедистів у північну європейську країну Естонію з великою місією дружби, миру та співпраці. Велопробіг здійснюється в рамках реалізації проекту «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі», за фінансової підтримки Європейського Союзу у відповідності до програми “Підтримка політики регіонального розвитку України”.

П’ятеро чоловіків і три жінки які вирушили у велопробіг «Липовець-Йихві» мають на меті подолати до естонського міста-побратима майже 2 тисячі кілометрів. Представники Липовецької територіальної громади проїдуть і виконають свою дипломатичну місію територіями України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії.

До складу делегації, яка є носієм миру та дружби із народами європейських країн входять: Юрій Станіславський — заступник Липовецького міського голови, керівник делегації; Микола Обара — голова Липовецького фонду громади; Оксана Кухар -  лікар-ендокринолог ЦРЛ; Катерина Кушнір — учителька Липовецької ЗОШ №3; Юрій Маркевич — керівник молодіжної організації “МОНАК”; Наталія Бондар - учителька Липовецького колегіуму, перекладач; Василь Чигур — тренер Липовецької ДЮСШ; Олексій Обара — учитель Липовецького колегіуму, фоторепортер.

Крім того, одним із головних завдань велопробігу є проведення переговорів з урядом Естонії щодо навчання наших дітей після закінчення школи у естонських вищих навчальних закладах. Також посланці-велосипедисти мають доставити у столицю Естонії – місто Таллінн ікону Почаївської Пресвятої Богородиці, яка стане символом заснування у цій європейській державі першої парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Єпископ Вінницький і Брацлавський УПЦ КП Михайло благословив делегацію та передав ікону керівнику велопробігу – заступнику Липовецького міського голови Юрію Станіславському.

Вищезазначений велопробіг - це лише крихітна частинка масштабного проекту з розвитку велотуризму, який стартував у минулому році. В тому числі, він направлений і на популяризацію велотуризму та підтримку дружніх відносин з країнами Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 22 червня 2015 року, 15:04 Переглядів: 719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація