Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники територіальної громади Липовця вирушили до Естонії з іконою та ідеєю миру Роздрукувати

05 червня 2015 року, місто Липовець проводжало восьмеро своїх земляків-велосипедистів у північну європейську країну Естонію з великою місією дружби, миру та співпраці. Велопробіг здійснюється в рамках реалізації проекту «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі», за фінансової підтримки Європейського Союзу у відповідності до програми “Підтримка політики регіонального розвитку України”.

П’ятеро чоловіків і три жінки які вирушили у велопробіг «Липовець-Йихві» мають на меті подолати до естонського міста-побратима майже 2 тисячі кілометрів. Представники Липовецької територіальної громади проїдуть і виконають свою дипломатичну місію територіями України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії.

До складу делегації, яка є носієм миру та дружби із народами європейських країн входять: Юрій Станіславський — заступник Липовецького міського голови, керівник делегації; Микола Обара — голова Липовецького фонду громади; Оксана Кухар -  лікар-ендокринолог ЦРЛ; Катерина Кушнір — учителька Липовецької ЗОШ №3; Юрій Маркевич — керівник молодіжної організації “МОНАК”; Наталія Бондар - учителька Липовецького колегіуму, перекладач; Василь Чигур — тренер Липовецької ДЮСШ; Олексій Обара — учитель Липовецького колегіуму, фоторепортер.

Крім того, одним із головних завдань велопробігу є проведення переговорів з урядом Естонії щодо навчання наших дітей після закінчення школи у естонських вищих навчальних закладах. Також посланці-велосипедисти мають доставити у столицю Естонії – місто Таллінн ікону Почаївської Пресвятої Богородиці, яка стане символом заснування у цій європейській державі першої парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Єпископ Вінницький і Брацлавський УПЦ КП Михайло благословив делегацію та передав ікону керівнику велопробігу – заступнику Липовецького міського голови Юрію Станіславському.

Вищезазначений велопробіг - це лише крихітна частинка масштабного проекту з розвитку велотуризму, який стартував у минулому році. В тому числі, він направлений і на популяризацію велотуризму та підтримку дружніх відносин з країнами Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 22 червня 2015 року, 15:04 Переглядів: 695

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація