24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники Вінниччини беруть участь у VII Конгресі Ініціатив Східної Європи Роздрукувати

24-25 вересня у Люблінському конференц-центрі та Центрі Зустрічі Культур Республіки Польща проходить VII Конгрес Ініціатив Східної Європи. У заході беруть участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник.

В рамках святкування 100-річчя відновлення Польщею незалежності місто Люблін створило спеціальну програму святкувань, частиною яких став Конгрес.

Конгрес Ініціатив Східної Європи впродовж декількох років є місцем зустрічі тисячі спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці та платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також неурядових організацій Центрально-Східної Європи.

Конгрес організовується в рамках діяльності Центру східних компетенцій – програми, реалізованої містом Люблін та органом самоврядування Люблінського воєводства. Завданням Центру є створення мереж та ініціювання нових заходів, а також спільне створення нової якості у співпраці для розвитку.

Цьогоріч дискусії відбудуться в 10 програмних ліній, зокрема, в таких: локальна демократія, регіональне партнерство, інновації та бізнес, спадщина і примирення, наука та освіта, рівність, культура, туризм. В рамках Конгресу відбудеться також Форум партнерів, що започаткує нові патрнерства та спільні проекти розвитку. Це сприятиме активній підтримці процесу створення мереж інституцій та організацій Європейського Союзу і Східного Партнерства. Біржа грантодавців допоможе підвищити рівень знань у сфері можливостей використання доступних зовнішніх джерел фінансування.

Повернутись Створено: 24 вересня 2018 року, 14:19 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація