Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники Вінниччини переймали польський досвід Роздрукувати

24-25 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник перебували у Республіці Польща, де брали участь у VII Конгресі Ініціатив Східної Європи. Захід проходив у Люблінському конференц-центрі та Центрі Зустрічі Культур.

– Конгрес, який впродовж декількох років є місцем зустрічі тисячі спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці та платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади та місцевого самоврядування, цього року був цікавим і насиченим, – поділився враженнями Михайло Кременюк. – На урочистому відкритті делегатів привітали представники Європарламенту та міністерств Республіки Польща, які, зокрема, акцентували увагу на співпраці з Україною.

Як поінформував Михайло Володимирович, найчисельнішою на конгресі була делегація з України – до 70 представників самоврядних органів влади з різних областей: Вінницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Харківської.

Після завершення офіційної частини Михайло Кременюк і Андрій Мельник зустрілися з мером міста Люблін Кшиштофом Жуком та Віце-Маршалком Люблінського воєводства Криштофом Грабчуком. Під час спілкування обмінялися контактами, домовившись про співпрацю.

Затим представники Вінниччини взяли участь у панельних дискусіях, які проходили в 10 програмних лініях за такими темами: локальна демократія, регіональне партнерство, інновації та бізнес, спадщина і примирення, наука та освіта, рівність, культура, туризм.

– Я був на дискусії «Місцеве самоврядування – скільки політики і скільки менеджменту у місцевому управлінні». Ознайомився з їхньою структурою самоврядування, як побудована вертикаль місцевої влади. Загалом у польського досвіду є чому повчитися, – зазначив Михайло Володимирович.

Голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник взяв участь у дискусії «Логістика управління громадським транспортом».

– Вразило те, що у них запроваджено єдиний електронний квиток на всі види транспорту, які облаштовано електронним табло з розкладом і часом точного прибуття на кожну зупинку, а також зчитувачем для електронного розрахунку за проїзд, – розповів Андрій Юрійович. –Також передбачено оплату через смартфони. Всі зупинки та транспортні засоби облаштовано для людей з обмеженими фізичними можливостями. На стадії впровадження – єдиний електронний квиток у всіх країнах ЄС.

Повернутись Створено: 26 вересня 2018 року, 16:56 Переглядів: 705

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація