Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники Вінниччини переймали польський досвід Роздрукувати

24-25 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник перебували у Республіці Польща, де брали участь у VII Конгресі Ініціатив Східної Європи. Захід проходив у Люблінському конференц-центрі та Центрі Зустрічі Культур.

– Конгрес, який впродовж декількох років є місцем зустрічі тисячі спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці та платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади та місцевого самоврядування, цього року був цікавим і насиченим, – поділився враженнями Михайло Кременюк. – На урочистому відкритті делегатів привітали представники Європарламенту та міністерств Республіки Польща, які, зокрема, акцентували увагу на співпраці з Україною.

Як поінформував Михайло Володимирович, найчисельнішою на конгресі була делегація з України – до 70 представників самоврядних органів влади з різних областей: Вінницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Харківської.

Після завершення офіційної частини Михайло Кременюк і Андрій Мельник зустрілися з мером міста Люблін Кшиштофом Жуком та Віце-Маршалком Люблінського воєводства Криштофом Грабчуком. Під час спілкування обмінялися контактами, домовившись про співпрацю.

Затим представники Вінниччини взяли участь у панельних дискусіях, які проходили в 10 програмних лініях за такими темами: локальна демократія, регіональне партнерство, інновації та бізнес, спадщина і примирення, наука та освіта, рівність, культура, туризм.

– Я був на дискусії «Місцеве самоврядування – скільки політики і скільки менеджменту у місцевому управлінні». Ознайомився з їхньою структурою самоврядування, як побудована вертикаль місцевої влади. Загалом у польського досвіду є чому повчитися, – зазначив Михайло Володимирович.

Голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник взяв участь у дискусії «Логістика управління громадським транспортом».

– Вразило те, що у них запроваджено єдиний електронний квиток на всі види транспорту, які облаштовано електронним табло з розкладом і часом точного прибуття на кожну зупинку, а також зчитувачем для електронного розрахунку за проїзд, – розповів Андрій Юрійович. –Також передбачено оплату через смартфони. Всі зупинки та транспортні засоби облаштовано для людей з обмеженими фізичними можливостями. На стадії впровадження – єдиний електронний квиток у всіх країнах ЄС.

Повернутись Створено: 26 вересня 2018 року, 16:56 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація