5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представники Вінницької обласної Ради долучилися до обговорення питань щодо перспективних планів формування територій громад Роздрукувати

7 травня, з метою проведення моніторингу розроблення проектів перспективних планів формування територій громад, стану функціонування регіональних офісів реформ, плану заходів та завдань щодо посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи, відбулась он-лайн нарада.

У її роботі взяли участь керівництво і працівники Вінницької обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради-керуючий справами Степан Нешик, заступник керуючого справами Тетяна Яременко, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Алла Олійник, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

До проведення он-лайн наради, ініційованої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування – «Асоціацією міст України та «Українською асоціацією районних та обласних рад», долучилися представники з усіх регіонів нашої держави. Зокрема, працівники, які були визначені відповідальними за координацію виконання заходів з проведення реформ у сфері місцевого самоврядування і децентралізації повноважень органів виконавчої влади.

Під час відео спілкування було обговорено питання про плани заходів з розроблення проектів перспективних планів та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на травень 2015 року; про технічні вимоги до графічної частини проектів перспективних планів (згідно з Методикою); про кадрове і технічне укомплектування офісів реформ. 

 

Повернутись Створено: 7 травня 2015 року, 15:35 Переглядів: 1135

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація