Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Представники Вінницької обласної Ради взяли участь у Міжнародному економічному форумі Soroca Forum 2030 Роздрукувати

Міжнародний економічний форум Soroca Forum 2030 відбувся у Республіці Молдова в партнерстві з Міністерством інфраструктури та регіонального розвитку та Агенцією регіонального розвитку «Північ Республіки Молдова» та за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Уряду Швейцарії через проєкт «Сильний бізнес і громади для Молдови», Польської Допомоги через Solidarity Fund PL у Молдові.

Форум зібрав учасників із багатьох країн, серед них -  представники різних  рівнів  органів місцевого самоврядування та бізнесу.  Делегацію Вінниччини на заході представляли начальниця управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук і її заступник Володимир Шевчук. Крім того, до складу делегації увійшли представники громадських організацій і бізнесових кіл -  голова правління ГО "Агенція регіональого розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад", ініціатор агротуристичних кластерів «Соляна дорога» йа «Дорогами Трипільської Праматері» Ярмія Павла та директор  підприємства "Проєкт Менеджмент Бізнес Консалтинг" - управляючої компанії Ямпільського індустріального парку «Дністер» Павло Каюк.

У рамках масштабного Форуму працювало кілька дискусійних панелей, на яких учасники обмінювалися досвідом із ревіталізації міст, місцевого економічного розвитку та інтегрованого розвитку міст.

- Цікаво було ознайомитися з досвідом територіальних громад Республіки  Молдова  щодо розвитку вільних економічних зон і бізнес-інкубаторів та ефективного використання інструментів міського розвитку, - зазначає начальниця управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук.

За словами її заступника Володимира Шевчука, Soroca Forum 2030 може стати акселератором розвитку транскордонного співробітництва між територіальними громадами Вінниччини та Сорокського району та допоможе перетворити території з правого та з лівого берегів річки Дністер на інвестиційні магніти.

На Форумі представники делегації Вінниччини досягли домовленості з мерією Сороки про подальшу співпрацю та проведення спільних заходів у сфері економіки.

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2023 року, 15:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація