Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Представники Вінницяоблтеплоенерго та Вінницяобводоканал відвідали виставку «Aquatherm Kyiv» Роздрукувати

Представники обласних комунальних підприємств «Вінницяоблтеплоенерго» та «Вінницяобводоканал» відвідали головну інженерну виставку України «Aquatherm Kyiv». Там демонструвалися найновіші розробки у сфері теплопостачання.

– Разом зі своїми заступниками Андрієм Поджаренком та Олегом Розборським, керівниками структурних підрозділів підприємства взяв участь у форумі-практикумі «Відбудова в дії», – зазначив Генеральний директор підприємства Вінницяоблтеплоенерго, депутат обласної Ради Андрій Ковальов. – Ми слухали про досвід колег, ставили свої питання спікерам, обговорювали проблеми та спільно шукали шляхи їх розв'язання. Це була чудова нагода дізнатися про новітні технології, знайти нових партнерів, налагодити співпрацю. Вдячні організаторам за корисний захід, спрямований на підтримку теплоенергетики.

На форумі презентували державні та міжнародні програми відбудови та модернізації об'єктів критичної інфраструктури та комунальних підприємств, розвитку постраждалих територій та демонстрували реалізовані громадами проєкти відбудови.

Протягом трьох днів роботи виставки «Aquatherm Kyiv» її учасники могли знайти нових клієнтів з числа представників підприємств оптової і роздрібної торгівлі інженерно-сантехнічним обладнанням, промислових підприємств, водоканалів, тепломереж, а також професіоналів в області монтажу та проєктування.

Повернутись Створено: 15 травня 2024 року, 09:42

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація