Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представники влади привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення Роздрукувати

Під час урочистостей, що проходили 14 березня у Палаці мистецтв «Зоря» з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, представників галузі привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

– Та робота, яку ви щодня сумлінно виконуєте, незважаючи на всі нинішні негаразди, формує культуру нашого життя: споживацьку культуру звичайного громадянина, культуру наших міст і сіл, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи працівників галузі.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та всього депутатського корпусу Вінниччини він висловив всім представникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування щиру вдячність за їхній повсякденний труд та створення комфортних умов життя для населення нашої області.

– Відрадно, що в цій галузі працюють віддані своїй професії люди, в тому числі, – молодь, яка також демонструє в сьогоднішній складний момент справжню трудову відданість, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

– Ви своєю працею вносите затишок і комфорт в наші оселі, створюєте всі зручності людям, тому від вашої діяльності залежить спокій і настрій громадян, – підкреслив у вітальному слові заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Затишку, благополуччя і миру в домівках побажав працівникам галузі секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

З нагоди свята та внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, представники влади вручили кращим трудовим колективам і працівникам галузі почесні грамоти, цінні подарунки та грошові премії.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

Довідка.

В Україні, на підтримку професійних спілок й ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.

Повернутись Створено: 14 березня 2014 року, 15:05 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація