6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Представники влади привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення Роздрукувати

Під час урочистостей, що проходили 14 березня у Палаці мистецтв «Зоря» з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, представників галузі привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

– Та робота, яку ви щодня сумлінно виконуєте, незважаючи на всі нинішні негаразди, формує культуру нашого життя: споживацьку культуру звичайного громадянина, культуру наших міст і сіл, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи працівників галузі.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та всього депутатського корпусу Вінниччини він висловив всім представникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування щиру вдячність за їхній повсякденний труд та створення комфортних умов життя для населення нашої області.

– Відрадно, що в цій галузі працюють віддані своїй професії люди, в тому числі, – молодь, яка також демонструє в сьогоднішній складний момент справжню трудову відданість, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

– Ви своєю працею вносите затишок і комфорт в наші оселі, створюєте всі зручності людям, тому від вашої діяльності залежить спокій і настрій громадян, – підкреслив у вітальному слові заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Затишку, благополуччя і миру в домівках побажав працівникам галузі секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

З нагоди свята та внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, представники влади вручили кращим трудовим колективам і працівникам галузі почесні грамоти, цінні подарунки та грошові премії.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

Довідка.

В Україні, на підтримку професійних спілок й ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.

Повернутись Створено: 14 березня 2014 року, 15:05 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація