Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представники влади привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення Роздрукувати

Під час урочистостей, що проходили 14 березня у Палаці мистецтв «Зоря» з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, представників галузі привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

– Та робота, яку ви щодня сумлінно виконуєте, незважаючи на всі нинішні негаразди, формує культуру нашого життя: споживацьку культуру звичайного громадянина, культуру наших міст і сіл, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи працівників галузі.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та всього депутатського корпусу Вінниччини він висловив всім представникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування щиру вдячність за їхній повсякденний труд та створення комфортних умов життя для населення нашої області.

– Відрадно, що в цій галузі працюють віддані своїй професії люди, в тому числі, – молодь, яка також демонструє в сьогоднішній складний момент справжню трудову відданість, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

– Ви своєю працею вносите затишок і комфорт в наші оселі, створюєте всі зручності людям, тому від вашої діяльності залежить спокій і настрій громадян, – підкреслив у вітальному слові заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Затишку, благополуччя і миру в домівках побажав працівникам галузі секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

З нагоди свята та внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, представники влади вручили кращим трудовим колективам і працівникам галузі почесні грамоти, цінні подарунки та грошові премії.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

Довідка.

В Україні, на підтримку професійних спілок й ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.

Повернутись Створено: 14 березня 2014 року, 15:05 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація