Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Представники влади привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення Роздрукувати

Під час урочистостей, що проходили 14 березня у Палаці мистецтв «Зоря» з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, представників галузі привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

– Та робота, яку ви щодня сумлінно виконуєте, незважаючи на всі нинішні негаразди, формує культуру нашого життя: споживацьку культуру звичайного громадянина, культуру наших міст і сіл, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи працівників галузі.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та всього депутатського корпусу Вінниччини він висловив всім представникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування щиру вдячність за їхній повсякденний труд та створення комфортних умов життя для населення нашої області.

– Відрадно, що в цій галузі працюють віддані своїй професії люди, в тому числі, – молодь, яка також демонструє в сьогоднішній складний момент справжню трудову відданість, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

– Ви своєю працею вносите затишок і комфорт в наші оселі, створюєте всі зручності людям, тому від вашої діяльності залежить спокій і настрій громадян, – підкреслив у вітальному слові заступник голови ОДА Роман Аксельрод.

Затишку, благополуччя і миру в домівках побажав працівникам галузі секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

З нагоди свята та внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, представники влади вручили кращим трудовим колективам і працівникам галузі почесні грамоти, цінні подарунки та грошові премії.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

Довідка.

В Україні, на підтримку професійних спілок й ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено на третю неділю березня.

Повернутись Створено: 14 березня 2014 року, 15:05 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація