4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Представників архітектурної галузі Вінниччини привітали керівники обласної влади Роздрукувати

1 липня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Дня архітектури України. Кращих представників архітектурної галузі області привітали та нагородили почесними грамотами перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр В’юник.

– На сьогодні ви залишились фактично єдиними оберегами для врятування історичної цінності й ідентичності наших помешкань, подільських міст і сіл. Адже, модерново-офісна архітектура, яка заполонила сучасну Україну, всюди намагається затьмарити історичне надбання й змінити обличчя наших поселень. Зичу вам творчого натхнення, наполегливості та вдячних поціновувачів вашої роботи, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи присутніх від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Вінниччини.

 

За сумлінну працю та вагомі досягнення у професійній діяльності кращих представників архітектурної галузі області було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Для довідки.

День архітектури України – відзначається щорічно 1 липня. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури…» згідно з Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95.

Повернутись Створено: 1 липня 2014 року, 18:02 Переглядів: 739

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація