Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Представників культури Вінниччини привітали із прийдешнім святом Роздрукувати

Напередодні Всеукраїнського свята працівників культури України заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та голова облдержадміністрації Владислав Скальський привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Вінниччини з професійним святом.

Від імені депутатського корпусу обласної Ради та голови обласної Ради Анатолія Олійника присутніх привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Культура – це наша мелодійна мова, це наша неповторна українська пісня. Культура – це українці, які в усьому світі пропагують наше українське, це і декоративно-прикладне мистецтво, танці, фольклор, усе це – ідентифікує нас, – сказав Михайло Володимирович. – Українську культуру потрібно прививати з самого дитинства, тоді буде справді сильна держава.

Побажав усім причетним до цього свята, аби їхні плани, ідеї та починання здійснилися, щоб вистачало фінансових ресурсів на реалізацію усіх задумів, а також побажав здоров’я, мирного неба та Божого благословення. 

В ході урочистостей 20 кращих працівників закладів культури Вінниччини отримали Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради. Окрім цього, подільським меценатам вручили почесну відзнаку «Покровитель культури – 2019». Зокрема, були нагороджені народний депутат України Микола Кучер та депутат обласної Ради Геннадій Мазур й ще 15 меценатів, які небайдужі до розвитку культури області.

Відбулася також церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Кращий за професією» в різних номінаціях. Вітання, квіти та подарунки також отримали ветерани культури.

Піснею присутніх привітав народний артист України Станіслав Городинський.

Святкову концертну програму «Музична рапсодія» підготували провідні артисти обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича.

Варто зазначити, що на сьогодні діяльність 2106 закладів культури забезпечують майже 7 тисяч працівників, завдяки яким вдалося реалізувати чимало цікавих заходів. Так, на Вінниччині щороку реалізовується близько 150 культурно-мистецьких проєктів.

Увагу митців України та багатьох країн світу привертають такі міжнародні проєкти як: фестивалі ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк, театрів ляльок «Подільська лялька», народної хореографії «Барвінкове кружало», хорового співу ім. В.Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине», Vinnytsia Jazz Fest, мистецький пленер «Кращий художник/The best artist» та багато інших.

А такі фестивалі як «KIDS OPERAFEST TULCHYN», аналогів якому немає в Європі, а також Міжнародний фестиваль «ОPERAFEST TULCHYN» стали яскравим прикладом впливу культури та високого мистецтва на соціально-економічний розвиток територіальної громади.

Повернутись Створено: 8 листопада 2019 року, 15:05 Переглядів: 281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація