Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Представників культури Вінниччини привітали із прийдешнім святом Роздрукувати

Напередодні Всеукраїнського свята працівників культури України заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та голова облдержадміністрації Владислав Скальський привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Вінниччини з професійним святом.

Від імені депутатського корпусу обласної Ради та голови обласної Ради Анатолія Олійника присутніх привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Культура – це наша мелодійна мова, це наша неповторна українська пісня. Культура – це українці, які в усьому світі пропагують наше українське, це і декоративно-прикладне мистецтво, танці, фольклор, усе це – ідентифікує нас, – сказав Михайло Володимирович. – Українську культуру потрібно прививати з самого дитинства, тоді буде справді сильна держава.

Побажав усім причетним до цього свята, аби їхні плани, ідеї та починання здійснилися, щоб вистачало фінансових ресурсів на реалізацію усіх задумів, а також побажав здоров’я, мирного неба та Божого благословення. 

В ході урочистостей 20 кращих працівників закладів культури Вінниччини отримали Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради. Окрім цього, подільським меценатам вручили почесну відзнаку «Покровитель культури – 2019». Зокрема, були нагороджені народний депутат України Микола Кучер та депутат обласної Ради Геннадій Мазур й ще 15 меценатів, які небайдужі до розвитку культури області.

Відбулася також церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Кращий за професією» в різних номінаціях. Вітання, квіти та подарунки також отримали ветерани культури.

Піснею присутніх привітав народний артист України Станіслав Городинський.

Святкову концертну програму «Музична рапсодія» підготували провідні артисти обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича.

Варто зазначити, що на сьогодні діяльність 2106 закладів культури забезпечують майже 7 тисяч працівників, завдяки яким вдалося реалізувати чимало цікавих заходів. Так, на Вінниччині щороку реалізовується близько 150 культурно-мистецьких проєктів.

Увагу митців України та багатьох країн світу привертають такі міжнародні проєкти як: фестивалі ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк, театрів ляльок «Подільська лялька», народної хореографії «Барвінкове кружало», хорового співу ім. В.Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине», Vinnytsia Jazz Fest, мистецький пленер «Кращий художник/The best artist» та багато інших.

А такі фестивалі як «KIDS OPERAFEST TULCHYN», аналогів якому немає в Європі, а також Міжнародний фестиваль «ОPERAFEST TULCHYN» стали яскравим прикладом впливу культури та високого мистецтва на соціально-економічний розвиток територіальної громади.

Повернутись Створено: 8 листопада 2019 року, 15:05 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація