Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Представників органів місцевого самоврядування Вінниччини навчали, як впроваджувати реформу об’єднання громад Роздрукувати

Сьогодні, 11 серпня, у приміщенні готелю «Оптіма Вінниця» розпочав роботу дводенний семінар на тему: «Реформа децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад».

Тренінгові заняття, до участі у яких були запрошені представники районних, міських, селищних та сільських рад області, організований за сприяння представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Полтавського обласного благодійного фонду «Фонд розвитку громад «Ініціатива» та Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Виступаючи перед присутніми, експерт з регіональної політики та місцевого розвитку, член Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, голова Наглядової ради ПОБФ ФРГ «Ініціатива», магістр державного управління Олександр Іваніна поінформував, що це – шостий семінар-тренінг, що проведений у містах різних регіонів України: Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Ужгороді та Чернівцях.

Він повідомив, що здебільшого слухачів цікавлять питання про перерозподіл повноважень між різними рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, а також – фінансової децентралізації, практичного впровадження реформи. Тому саме ці теми обрані для нинішнього семінарського заняття.

Зокрема, експерт з регіональної політики та місцевого розвитку, член Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, магістр державного управління Юлія Малько ознайомила присутніх з інформацією щодо мінімальних вимог до необхідної інфраструктури спроможності громади. А очільник об’єднаної Калинівської міської територіальної громади Анатолій Шамалюк поділився досвідом своєї діяльності, озвучивши переваги такого новоутворення.

Також під час першого заняття учасники поділились своїм баченням щодо перспективного плану об'єднання громад Вінницької області.

Як повідомив заступник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Геннадій Сівак, протягом другого семінарського дня плануються практичні заняття у групах щодо визначення спроможності громад у відповідності до перспективного плану.

Також експерти продемонструють презентацію на такі теми: «Державне стимулювання реформи. Форми державної підтримки добровільного об’єднання територіальних громад», «Проектний підхід в управлінні розвитку громади. Формування перспективних проектів співробітництва в громадах», «Шляхи фінансування проектів громад. Державні фонди, міжнародні донорські організації, об’єднання бюджетів громад».

 

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 16:24 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація