Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Представників органів місцевого самоврядування Вінниччини навчали, як впроваджувати реформу об’єднання громад Роздрукувати

Сьогодні, 11 серпня, у приміщенні готелю «Оптіма Вінниця» розпочав роботу дводенний семінар на тему: «Реформа децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад».

Тренінгові заняття, до участі у яких були запрошені представники районних, міських, селищних та сільських рад області, організований за сприяння представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Полтавського обласного благодійного фонду «Фонд розвитку громад «Ініціатива» та Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Виступаючи перед присутніми, експерт з регіональної політики та місцевого розвитку, член Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, голова Наглядової ради ПОБФ ФРГ «Ініціатива», магістр державного управління Олександр Іваніна поінформував, що це – шостий семінар-тренінг, що проведений у містах різних регіонів України: Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Ужгороді та Чернівцях.

Він повідомив, що здебільшого слухачів цікавлять питання про перерозподіл повноважень між різними рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, а також – фінансової децентралізації, практичного впровадження реформи. Тому саме ці теми обрані для нинішнього семінарського заняття.

Зокрема, експерт з регіональної політики та місцевого розвитку, член Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, магістр державного управління Юлія Малько ознайомила присутніх з інформацією щодо мінімальних вимог до необхідної інфраструктури спроможності громади. А очільник об’єднаної Калинівської міської територіальної громади Анатолій Шамалюк поділився досвідом своєї діяльності, озвучивши переваги такого новоутворення.

Також під час першого заняття учасники поділились своїм баченням щодо перспективного плану об'єднання громад Вінницької області.

Як повідомив заступник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Геннадій Сівак, протягом другого семінарського дня плануються практичні заняття у групах щодо визначення спроможності громад у відповідності до перспективного плану.

Також експерти продемонструють презентацію на такі теми: «Державне стимулювання реформи. Форми державної підтримки добровільного об’єднання територіальних громад», «Проектний підхід в управлінні розвитку громади. Формування перспективних проектів співробітництва в громадах», «Шляхи фінансування проектів громад. Державні фонди, міжнародні донорські організації, об’єднання бюджетів громад».

 

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 16:24 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація