Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Представників органів місцевого самоврядування Вінниччини навчали, як впроваджувати реформу об’єднання громад Роздрукувати

Сьогодні, 11 серпня, у приміщенні готелю «Оптіма Вінниця» розпочав роботу дводенний семінар на тему: «Реформа децентралізації влади в Україні. Можливості та виклики для територіальних громад».

Тренінгові заняття, до участі у яких були запрошені представники районних, міських, селищних та сільських рад області, організований за сприяння представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Полтавського обласного благодійного фонду «Фонд розвитку громад «Ініціатива» та Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Виступаючи перед присутніми, експерт з регіональної політики та місцевого розвитку, член Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, голова Наглядової ради ПОБФ ФРГ «Ініціатива», магістр державного управління Олександр Іваніна поінформував, що це – шостий семінар-тренінг, що проведений у містах різних регіонів України: Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Ужгороді та Чернівцях.

Він повідомив, що здебільшого слухачів цікавлять питання про перерозподіл повноважень між різними рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, а також – фінансової децентралізації, практичного впровадження реформи. Тому саме ці теми обрані для нинішнього семінарського заняття.

Зокрема, експерт з регіональної політики та місцевого розвитку, член Всеукраїнської мережі фахівців-практиків регіонального розвитку РЕГІОНЕТ, магістр державного управління Юлія Малько ознайомила присутніх з інформацією щодо мінімальних вимог до необхідної інфраструктури спроможності громади. А очільник об’єднаної Калинівської міської територіальної громади Анатолій Шамалюк поділився досвідом своєї діяльності, озвучивши переваги такого новоутворення.

Також під час першого заняття учасники поділились своїм баченням щодо перспективного плану об'єднання громад Вінницької області.

Як повідомив заступник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Геннадій Сівак, протягом другого семінарського дня плануються практичні заняття у групах щодо визначення спроможності громад у відповідності до перспективного плану.

Також експерти продемонструють презентацію на такі теми: «Державне стимулювання реформи. Форми державної підтримки добровільного об’єднання територіальних громад», «Проектний підхід в управлінні розвитку громади. Формування перспективних проектів співробітництва в громадах», «Шляхи фінансування проектів громад. Державні фонди, міжнародні донорські організації, об’єднання бюджетів громад».

 

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 16:24 Переглядів: 741

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація